۰۲ شهريور ۱۳۹۶ ۱۳:۲۱
کد خبر: ۱۳۵۴۳۹
Ejlas Sarasari Anjoman Eslami Daneshjouyan Mostaghel (1)

با حضور نمایندگان جبهه مقاومت اسلامی در منطقه، «نشست بین‌المللی جبهه جهانی مقاومت» اول شهریورماه در حاشیه نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.


به گزارش عطنا، در این نشست نمایندگانی جبهه مقاومت اسلامی در منطقه از جمله جهاد اسلامی فلسطین، بحرین، انصارالله یمن، لبنان و کویت حضور داشتند.


ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در جمهوری اسلامی ایران، شیخ «عبدالله الدقاق» نماینده آیت‌الله عیسی قاسم در ایران، احمد التوفیع، مسئول میز عربی-آفریقایی جامعه المصطفی، حجت الاسلام سید حسن علی العماد، دبیرکل جنبش تنظیم مستقبل العدله یمن، شیخ راضی الحبیبف، متفکر اسلامی از کویت، زینب ماهانا، اندیشمند اسلامی از لبنان و خانم پرفسور باسمه زین‌الدین، استاد دانشگاه اللبنانیه در این نشست سخنرانی کردند. ضمن‌آنکه خالد القدومی نماینده جنبش حماس نیز در این نشست حضور داشت.


ارتباط از طریق اسکایپ دانشجویان حاضر در نشست بین‌المللی جبهه جهانی مقاومت با (Scott Bennett) افسر سابق عملیات ویژه آمریکا از دیگر برنامه‌های این نشست بود. ضمن‌آنکه 50 نفر از دانشجویان لبنانی نیز در نشست بین‌المللی جبهه جهانی مقاومت حضور داشتند.


محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و پرویز امینی جامعه‌شناس و دبیر اسبق اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل نیز قبل از برگزاری نشست بین‌المللی جبهه جهانی مقاومت در جمع دانشجویان تحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور سخنرانی کردند.

گزارش تصویری:


فاطمه جعفری- عطنا


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
مطالب دیگر
مدیریت فضای مجازی در ترکیه و امارات چگونه است؟
بررسی قوانین اینترنت در کشورهای دیگر (3)

مدیریت فضای مجازی در ترکیه و امارات چگونه است؟

چندین سال است که در امارات کلیه سرویس‌های انتقال صوت با پروتکل اینترنت ممنوع بوده و برنامه‌هایی مانند واتس اپ، وایبر، تانگو، فیسبوک مسنجر، ایمو، لاین، کیک مسنجر، تلگرام و فیس تایم مسدود هستند.
استاد دانشگاه شانگهای از برجام و روابط ایران و چین می‌گوید
گفتگوی اختصاصی عطنا با هوندا فَن

استاد دانشگاه شانگهای از برجام و روابط ایران و چین می‌گوید

دنیای کنونی نسبت به جهان 2006-2010 تغییرات زیادی کرده است؛ این امر بر توسعه برخی از روابط بین المللی هم تاثیر گذاشته است. من شخصا فکر می کنم بهترین نتیجه برای ایران این است که این مسئله را در اسرع وقت...
علت افزایش مهاجرت در میان نخبگان چیست؟
یک استاد دانشگاه در گفتگو با عطنا بررسی کرد

علت افزایش مهاجرت در میان نخبگان چیست؟

یک استاد دانشگاه معتقد است: «نوسانات وضعیت اقتصادی و نداشتن امید به حل مشکلات که دلیل مهاجرت است با جوان‌گرایی و به کارگیری نسل جوان در ساختار‌های نظام کشور باعث پویایی و کاهش مهاجرت می‌شود.»
در افغانستان چه خبر است؟
ملازهی در گفتگو با عطنا بررسی کرد

در افغانستان چه خبر است؟

يك کارشناس مسائل افغانستان معتقد است: «طالبان می‌کوشد تا با حملات نظامی سهم بیشتری از قدرت در افغانستان را به خود اختصاص دهد؛ در حالی که در ایران یک ارزیابی واقع بینانه از تحولات افغانستان وجود ندارد.»
پر بازدیدها
آخرین اخبار