۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ۱۳:۴۵
کد خبر: ۷۷۳۷۹
Sardar Allame - New 2

استادان رشته حقوق چند دانشگاه فرانسوی ۲ تا ۴ اردیبهشت ماه در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی سخنرانی می‌کنند.


به گزارش عطنا در راستای همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه علامه طباطبائی استادانی از دانشگاه پواتیه و پاریس جنوب در زمینه حقوق در این دانشگاه سخنرانی خواهند کرد.


در این نشست سه روزه لاگرانژ رئیس دانشکده حقوق و علوم اجتماعی پواتیه، جمال ابوشون رایزن علمی سفارت فرانسه در تهران، کلر ساس استاد دانشگاه پاریس جنوب، اوبر استاد دانشگاه پواتیه، اددی لامازرول استاد و رئیس گروه حقوق خصوصی دانشگاه پواتیه حضور دارند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
مطالب دیگر
مدیریت فضای مجازی در ترکیه و امارات چگونه است؟
بررسی قوانین اینترنت در کشورهای دیگر (3)

مدیریت فضای مجازی در ترکیه و امارات چگونه است؟

چندین سال است که در امارات کلیه سرویس‌های انتقال صوت با پروتکل اینترنت ممنوع بوده و برنامه‌هایی مانند واتس اپ، وایبر، تانگو، فیسبوک مسنجر، ایمو، لاین، کیک مسنجر، تلگرام و فیس تایم مسدود هستند.
استاد دانشگاه شانگهای از برجام و روابط ایران و چین می‌گوید
گفتگوی اختصاصی عطنا با هوندا فَن

استاد دانشگاه شانگهای از برجام و روابط ایران و چین می‌گوید

دنیای کنونی نسبت به جهان 2006-2010 تغییرات زیادی کرده است؛ این امر بر توسعه برخی از روابط بین المللی هم تاثیر گذاشته است. من شخصا فکر می کنم بهترین نتیجه برای ایران این است که این مسئله را در اسرع وقت...
علت افزایش مهاجرت در میان نخبگان چیست؟
یک استاد دانشگاه در گفتگو با عطنا بررسی کرد

علت افزایش مهاجرت در میان نخبگان چیست؟

یک استاد دانشگاه معتقد است: «نوسانات وضعیت اقتصادی و نداشتن امید به حل مشکلات که دلیل مهاجرت است با جوان‌گرایی و به کارگیری نسل جوان در ساختار‌های نظام کشور باعث پویایی و کاهش مهاجرت می‌شود.»
در افغانستان چه خبر است؟
ملازهی در گفتگو با عطنا بررسی کرد

در افغانستان چه خبر است؟

يك کارشناس مسائل افغانستان معتقد است: «طالبان می‌کوشد تا با حملات نظامی سهم بیشتری از قدرت در افغانستان را به خود اختصاص دهد؛ در حالی که در ایران یک ارزیابی واقع بینانه از تحولات افغانستان وجود ندارد.»