۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۱۸:۲۹
کد خبر: ۳۰۵۴۴۵

عطنا- در سی و یکمین آیین پاسداشت مقام معلم که با تقدیر از برترین اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها همراه بود، از چهار عضو هیئت علمی دانشگاه علامه‌طباطبائی به عنوان استاد برگزیده کشوری تقدیر شد. 

سی و یکمین آیین پاسداشت مقام معلم، یازدهم اردیبهشت ۱۴۰۳‌، با حضور دکتر محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار و از 65 عضو هیئت علمی برگزیده دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور در رشته‌های مختلف تقدیر شد.
در این مراسم، از «دکتر مقصود امیری، استاد رشته مدیریت عملیات و فناوری اطلاعات»، «دکتر سید جلال دهقانی فیروزآبادی، استاد رشته علوم سیاسی»، «دکتر صالح حسن‌زاده، استاد رشته آموزشی معارف اسلامی» و «دکتر حسن کلباسی اشتری، استاد رشته فلسفه» دانشگاه علامه‌طباطبائی به عنوان استادان برگزیده کشوری در حوزه علوم انسانی تقدیر به‌عمل آمد.

اسامی 65 استاد برگزیده کشوری

عطنا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

روبیکا                         روبینو

بله             ایتا

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* :
* نظر:
هنر و فرهنگ1
فحش دادن بخشی از ابزار کار و سنت ماست!
حمایت بی‌شرمانه شاهین نجفی از فحاشی و توهین عناصر ضدانقلاب به مردم ایران:

فحش دادن بخشی از ابزار کار و سنت ماست!

شاهین نجفی خواننده هتاک، فحش دادن را بخشی از ابزار کار خود و از سنت‌های خود و عناصر ضد انقلاب دانست و خواست که مردم فحاشی کردن را به عنوان بخشی از فرهنگ و سنت‌های خود بپذیرند!!
هنر و فرهنگ2
دروازه‌بانی، تاثیر مستقیمی بر برداشت ما از واقعیت‌های اجتماعی دارد
معرفی کتاب: "دروازه بانی"، اثر پاملا شومیکر، ترجمه دکتر حسین افخمی:

دروازه‌بانی، تاثیر مستقیمی بر برداشت ما از واقعیت‌های اجتماعی دارد

بنابر نظر پاملا شومیکر، استعاره "دروازه‌بانی" را می‌توان برای هرموقعیت تصمیم گیری و با هرمیزان اطلاعات به کار برد؛ چه این انتقال از طریق کانال‌های جمعی و چه از طریق کانال های بین‌فردی باشد.
پر بازدیدها
آخرین اخبار