۱۵ بهمن ۱۴۰۲ ۱۹:۲۲
کد خبر: ۳۰۵۳۸۲
عطنا- به گزارش خبرگزاری عطنا، بیستمین همایش انجمن آموزش زبان ایران TELLSI و هفتمین همایش زبان انگلیسی، در دانشکده ادبیات و زبان های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.
 
این دو همایش به همت دانشگاه علامه و سایر برگزار کنندگان همچون موسسه گلدیس، ایرسا فام و مرکز نشر دانشگاهی برگزار شد.

در این همایش سه روزه که با نخستین روز دهه فجر در 12 بهمن آغاز شد، اساتیدی چون دکتر حسن سودمند افشار، دکتر علی سلیمی، دکتر داوود حسین پور حضور داشتند.
 
رئیس دانشکده ادبیات و زبان های خارجی؛ دکتر محسن حبیبی، به عنوان میزبان این همایش، ضمن خوشامدگویی به شرکت کنندگان در همایش گفت: لازم است علاوه بر همت بر گسترش زبان انگلیسی، افراد را به الزامات فرهنگ ایرانی و زبان فارسی واقف کنیم.

دبیر اجرایی؛ دکتر معصومه استاجی، هدف از برگزاری این همایش دو ساله در گروه زبان انگلیسی و بیستمین همایش TELLSI را تقویت حوزه پژوهش تربیت معلم زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی اعلام کرد.
 
وی در ادامه افزود، محور اصلی و کلیدی همایش، ارتقای سطح توسعه معلمان زبان انگلیسی و عرضه پژوهش های نوینی است که اخیرا در این حوزه انجام شده است.

خبرنگاران: حنانه اسلامی، مریم آقازاده، سامیه مظفری
 
 

عطنا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام                                              تلگرام

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
هنر و فرهنگ1
پایان انحصار رسانه‌ها
کرسی آزاد اندیشی

پایان انحصار رسانه‌ها

کرسی آزاداندیشی"پایان انحصار رسانه ها" باحضور نمایندگانی ازفعالان نمایش خانگی، وی او دی‌ها و سازمان صداوسیما برگزارمی‌شود.
دروازه‌بانی، تاثیر مستقیمی بر برداشت ما از واقعیت‌های اجتماعی دارد
معرفی کتاب: "دروازه بانی"، اثر پاملا شومیکر، ترجمه دکتر حسین افخمی:

دروازه‌بانی، تاثیر مستقیمی بر برداشت ما از واقعیت‌های اجتماعی دارد

بنابر نظر پاملا شومیکر، استعاره "دروازه‌بانی" را می‌توان برای هرموقعیت تصمیم گیری و با هرمیزان اطلاعات به کار برد؛ چه این انتقال از طریق کانال‌های جمعی و چه از طریق کانال های بین‌فردی باشد.
نشست علمی
به مناسبت هفتۀ جهانی بزرگداشت سعدی برگزار می شود:

نشست علمی "سعدی در چین و چین در آثار سعدی"

به مناسبت هفتۀ جهانی بزرگداشت سعدی، نشست علمی"سعدی در چین و چین در آثار سعدی، در دانشکدۀ ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می شود.
پر بازدیدها
آخرین اخبار