۲۶ تير ۱۴۰۲ ۰۸:۲۲
کد خبر: ۳۰۵۰۹۹

عطنا - در راستای بین‌المللی‌سازی تولیدات و نشریات علمی دانشگاه علامه طباطبائی و با همت و تلاش دست‌اندرکاران مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه و سردبیران و مدیران مسئول نشریات، ۸ نشریه دیگر به نام‌های «پژوهش‌های ترجمه در زبان و ادبیات عربی»، «پژوهشنامه مددکاری اجتماعی»، «مطالعات مدیریت کسب و کار هوشمند»، «مطالعات رسانه‌های نوین»، «بازیابی دانش و نظام‌های معنایی»، «حکمت و فلسفه»، «Journal of Mathematics and Modeling in Finance» و «International Journal of Digital Content Management» در پایگاه بین‌المللی دواج (DOAJ) ثبت نهایی شد.

دکتر محمد شرفی، مدیر مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی، ضمن ابراز مسرت و اعلام این خبر گفت: ۸ نشریه جدید دیگر به فهرست نشریات نمایه‌شده در پایگاه بین‌المللی دواج (DOAJ) افزوده شد و تعداد نشریات نمایه‌شده در این پایگاه به ۲۹ نشریه رسید.

وی افزود: با توجه به اینکه از مزایای نمایه‌شدن نشریات در این پایگاه استنادی، افزایش خوانندگان مقالات، قابلیت دسترسی مقالات برای خوانندگان بین‌المللی و امکان استناد بیشتر به مقالات است، امید است با افزوده‌شدن هرچه بیشتر نشریات گام‌های بعدی در دستیابی به دیگر پایگاه‌های معتبر بین‌المللی همچون Scopus نیز به‌زودی محقق شود.

عطنا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام                                              تلگرام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* :
* نظر:
هنر و فرهنگ1
فحش دادن بخشی از ابزار کار و سنت ماست!
حمایت بی‌شرمانه شاهین نجفی از فحاشی و توهین عناصر ضدانقلاب به مردم ایران:

فحش دادن بخشی از ابزار کار و سنت ماست!

شاهین نجفی خواننده هتاک، فحش دادن را بخشی از ابزار کار خود و از سنت‌های خود و عناصر ضد انقلاب دانست و خواست که مردم فحاشی کردن را به عنوان بخشی از فرهنگ و سنت‌های خود بپذیرند!!
هنر و فرهنگ2
دروازه‌بانی، تاثیر مستقیمی بر برداشت ما از واقعیت‌های اجتماعی دارد
معرفی کتاب: "دروازه بانی"، اثر پاملا شومیکر، ترجمه دکتر حسین افخمی:

دروازه‌بانی، تاثیر مستقیمی بر برداشت ما از واقعیت‌های اجتماعی دارد

بنابر نظر پاملا شومیکر، استعاره "دروازه‌بانی" را می‌توان برای هرموقعیت تصمیم گیری و با هرمیزان اطلاعات به کار برد؛ چه این انتقال از طریق کانال‌های جمعی و چه از طریق کانال های بین‌فردی باشد.
پر بازدیدها
آخرین اخبار