۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳
کد خبر: ۲۸۵۷۰۳
Untitled-1

دوره های ترمیک زبان انگلیسی که به همت دفتر مهارت افزایی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می شود با استقبال بیش از 600 نفر از دانشجویان این دانشگاه مواجه شد.


به گزارش عطنا، مدرسان این دوره ها که در 14 گروه جداگانه برگزار خواهد شد از بهترین استادان دانشگاهی و بهترین موسسات آموزشی در کشور هستند.


بنا بر اعلام این دفتر، کلاس‌های این دوره ها، بر اساس آخرین روش های آموزشی زبان و در فضای دانشگاهی و با امکانات کامل برگزار می شود.


نکتۀ قابل توجه در این دوره ها، حضور دانشجویان نوورودی در این دوره ها است. طوری که بیش از نیمی از ثبت نام کننده ها در این دوره ها، را دانشجویان ترم اولی تشکیل داده اند.


گفتنی است، این دوره ها به صورت ترمیک برگزار می شود که هر ترم ۲ماه طول می کشد و پس از آن به زبان آموزان مدرک پایان دوره معتبر اعطا خواهد شد.


تدریس دوره ها بر اساس کتاب American English File خواهد بود و دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی با تخفیف ۷۰درصدی مبلغ ۷۰ هزار تومان را پرداخت خواهند کرد.


هدف اصلی از برگزاری این دوره‌ها این است که دانشجویان این دانشگاه بعد از پایان فارغ التحصیلی بتوانند بر یک زبان خارجی تسلط کافی داشته باشند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار