۲۶ آذر ۱۳۹۷ ۲۰:۵۵
کد خبر: ۲۷۰۹۲۱
مرتضی فرهادی‌ کمره‌ای، استاد تمام دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی

نشست تخصصی «بحران آب در ایران» با حضور کارشناسان، صاحب‌نظران و استادان دانشگاه در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.


به گزارش خبرنگار عطنا، در این نشست که 24 آذرماه برگزار شد، وضعیت آب در ایران و بحران آن از دیدگاه‌های مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


در این نشست که به مدیریت حسین میرزایی، مدیر گروه مطالعات فرهنگی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد، مرتضی فرهادی‌ کمره‌ای، استاد تمام دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه، محمود جمعه‌پور، استاد‌تمام گروه برنامه‌ریزی اجتماعی این دانشکده، محمد درویش، عضو هیئت‌علمی مؤسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع و کنشگر محیط‌زیست، حسین دهقان، عضو هیئت‌رئیسه انجمن جامعه‌شناسی آموزش‌وپرورش، کاوه فرهادی، عضو هیئت‌علمی دانشگاه پیام نور، نیما شجاعی دانشجوی دکترای دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی و نرگس دولت‌آبادی، دانشجوی دکترای مهندسی آب پردیس ابوریحان دانشگاه تهران به سخنرانی پرداختند.


این نشست توسط گروه مطالعات فرهنگی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد و جمعی از فعالان محیط‌زیست و کنشگران حوزه آب در ایران نیز در آن حضور داشتند.


گزارش کامل در عطنا قرار می‌گیرد.


با گزارش تصویری این نشست همراه باشید.


عکس: شایان زمانی‌نیا-عطنا
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* :
* نظر:
مطالب دیگر
چگونه مسائل جنسی را به کودک آموزش دهیم؟
یک استاد دانشگاه در گفتگو با عطنا بررسی کرد

چگونه مسائل جنسی را به کودک آموزش دهیم؟

تربیت جنسی امری ضروری است و آموزش آن را از هر سنی که کودک شروع به سوال پرسیدن می کند باید شروع کرد. اما به طور کلی اولین زمان برای این آموزش 3 تا 5 سالگی است. چون کودک در این برهه سنی کنجکاوی هایی دارد
فقدان سرمایه اجتماعی، نظام سیاسی را با چالش‌ روبرو می‌کند/ مهاجرت یکی از نتایج شکاف میان دولت و ملت است
یک جامعه شناس در گفتگو با عطنا مطرح کرد

فقدان سرمایه اجتماعی، نظام سیاسی را با چالش‌ روبرو می‌کند/ مهاجرت یکی از نتایج شکاف میان دولت و ملت است

یک استاد دانشگاه معتقد است: «نهادهای دولتی و حاکمیتی نقش مهمی در اعتماد عمومی دارند و در واقع عملکرد نهادهای اجتماعی و سیاسی است که اعتماد را خلق می‌کند یا باعث کاهش آن می‌شود.»
فضای مجازی را باید کنترل کرد/ باید به سمت اینترانت حرکت کنیم
یک جامعه شناس در گفتگو با عطنا:

فضای مجازی را باید کنترل کرد/ باید به سمت اینترانت حرکت کنیم

در حال حاضر در معرض تهدید جدی هستیم. طرح مجلس درباره ساماندهی فضای مجازی اولین گام در جهت داشتن برنامه برای مدیریت فضای مجازی است و البته نباید به روش‌های نادرست مثل قطع کردن اینترنت روی بیاوریم.
مدیریت فضای مجازی در آمریکا و کره جنوبی چگونه است؟
بررسی قوانین اینترنت در کشورهای دیگر (1)

مدیریت فضای مجازی در آمریکا و کره جنوبی چگونه است؟

TikTok و WeChat دو شبکه اجتماعی چینی هستند که در دنیا با استقبال روبه‌رو شده‌اند، اما در زمان ریاست جمهوری ترامپ استفاده از این اپلیکیشن‌ها در امریکا به دلیل نگرانی های امنیتی ممنوع اعلام شد.
پر بازدیدها
آخرین اخبار