۱۲ شهريور ۱۳۹۷ ۱۸:۵۸
کد خبر: ۲۵۲۴۴۶
مهدخت بروجردی در روز دوم چهارمین کارگاه «توانمندسازی رابطان رسانه‌ای قوه قضائیه»

دومین روز چهارمین کارگاه «توانمندسازی رابطان رسانه‌ای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه» با تدریس مهدخت بروجردی و زهرا شهابی در دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.


به گزارش عطنا، در کارگاه‌های روز یکشنبه، ۱1 شهریورماه،  دکتر مهدخت بروجردی، عضو هیئت علمی ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی به ارائه مباحثی پیرامون روابط عمومی در سازمان‌ها و ارتباط آنها با رسانه‌ها و زهرا شهابی، کارشناس اداره شورای ارتقای آگاهی‌های عمومی،اطلاع‌رسانی و افکارسنجی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با موضوع ارکان خبر و اصول خبرنویسی برای جمعی از مسئولان روابط عمومی نهادهای زیر مجموعه قوه قضائیه سراسر کشور پرداختند.


این دوره برای جمعی از مسئولان روابط عمومی نهادهای زیر مجموعه قوه قضائیه سراسر کشور به مدت سه روز و با تدریس قدسی بیات، مهدخت بروجردی و علیرضا حسینی پاکدهی، اعضای هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی و مهندس حمیدرضا خراسانی و دکتر زهرا شهابی برگزار شد.


گزارش کامل در عطنا قرار می‌گیرد.


با گزارش تصویری این مراسم همراه باشید؛

عکس: شکیبا شیرازی تهرانی-عطنا

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
مطالب دیگر
چگونه مسائل جنسی را به کودک آموزش دهیم؟
یک استاد دانشگاه در گفتگو با عطنا بررسی کرد

چگونه مسائل جنسی را به کودک آموزش دهیم؟

تربیت جنسی امری ضروری است و آموزش آن را از هر سنی که کودک شروع به سوال پرسیدن می کند باید شروع کرد. اما به طور کلی اولین زمان برای این آموزش 3 تا 5 سالگی است. چون کودک در این برهه سنی کنجکاوی هایی دارد
فقدان سرمایه اجتماعی، نظام سیاسی را با چالش‌ روبرو می‌کند/ مهاجرت یکی از نتایج شکاف میان دولت و ملت است
یک جامعه شناس در گفتگو با عطنا مطرح کرد

فقدان سرمایه اجتماعی، نظام سیاسی را با چالش‌ روبرو می‌کند/ مهاجرت یکی از نتایج شکاف میان دولت و ملت است

یک استاد دانشگاه معتقد است: «نهادهای دولتی و حاکمیتی نقش مهمی در اعتماد عمومی دارند و در واقع عملکرد نهادهای اجتماعی و سیاسی است که اعتماد را خلق می‌کند یا باعث کاهش آن می‌شود.»
فضای مجازی را باید کنترل کرد/ باید به سمت اینترانت حرکت کنیم
یک جامعه شناس در گفتگو با عطنا:

فضای مجازی را باید کنترل کرد/ باید به سمت اینترانت حرکت کنیم

در حال حاضر در معرض تهدید جدی هستیم. طرح مجلس درباره ساماندهی فضای مجازی اولین گام در جهت داشتن برنامه برای مدیریت فضای مجازی است و البته نباید به روش‌های نادرست مثل قطع کردن اینترنت روی بیاوریم.
مدیریت فضای مجازی در آمریکا و کره جنوبی چگونه است؟
بررسی قوانین اینترنت در کشورهای دیگر (1)

مدیریت فضای مجازی در آمریکا و کره جنوبی چگونه است؟

TikTok و WeChat دو شبکه اجتماعی چینی هستند که در دنیا با استقبال روبه‌رو شده‌اند، اما در زمان ریاست جمهوری ترامپ استفاده از این اپلیکیشن‌ها در امریکا به دلیل نگرانی های امنیتی ممنوع اعلام شد.
پر بازدیدها
آخرین اخبار