۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۰۲
کد خبر: ۱۸۳۷۱۹

همایش «نگاهی به وضعیت آموزش زبان فارسی در جهان» توسط دانشگاه علامه طباطبائی و بنیاد سعدی برگزار می‌شود.


 به گزارش عطنا به نقل از روابط عمومی بنیاد سعدی، دانشگاه علامه طباطبائی با همکاری بنیاد سعدی، سوم اردیبهشت‌ماه به مناسبت بزرگداشت استاد سخن سعدی شیرازی، همایش «نگاهی به وضعیت آموزش زبان فارسی در جهان» را با سخنرانی احمد تمیم‌داری، استاد زبان فارسی و رضامرادصحرایی، رئیس مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می کند.


معاونت پژوهشی دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی و گروه زبان‌شناسی و آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه علامه طباطبائی با همکاری بنیاد سعدی، سوم اردیبهشت ماه از ساعت 11 الی 13، همایشی را با موضوع وضعیت آموزش زبان فارسی در جهان برگزار می‌کند.


از جمله برنامه‌های این همایش، سخنرانی با موضوع «نقش گلستان سعدی در گسترش زبان فارسی در جهان» توسط احمد تمیم‌داری، دکترای زبان فارسی و مؤلف و «‌وضعیت آموزش زبان فارسی در جهان» توسط رضامراد صحرایی است.


حضور فارسی آموزان کشورهای مختلف و اجرای گروه سرود دانشجویان غیرایرانی مرکز آزفا (آموزش فارسی به غیر فارسی زبانان) دانشگاه علامه طباطبایی و رونمایی جدیدترین کتاب های آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان تالیف بنیاد سعدی، از دیگر برنامه‌های این همایش است.


بنا بر اعلام این خبر، این همایش در دانشکده زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی واقع در بزرگراه چمران، پل مدیریت، خیابان علامه طباطبائی جنوبی، دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی، سالن شهید مطهری از ساعت 11 الی 13 برگزار می‌شود و حضور برای عموم علاقه مندان آزاد خواهد بود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار