۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۶:۵۰
کد خبر: ۶۶۹۵۱
nopana
نوپانا به عنوان اولین وبسایت علمی-تحلیلی استارت‌آپ‌ها، با شعار پایگاه آگاهی و دانایی، راه‌اندازی شد.

به گزارش عطنا، این وب‌سایت به نشانی http://nopana.ir/ در دسترس است و علاقه‌مندان می‌توانند برای خواندن مطالب جذاب کارآفرینی و کسب‌وکارهای نوپا به آن مراجعه کنند.

نوپانا، رسانه‌ای برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مرتبط با کسب‌و‌کارهای نوپا در ایران، فعالیت می‌کند.

این وبسایت تخصصی دارای بخش‌های متعددی از قبیل روایت روز (خبر، فراخبر، رویداد)، تریبون (یادداشت، گفت‌وگو)، مجله نوپانا (گزارش، پرونده ویژه‌، ترین‌ها، پیشنهاد نوپانا)، و چندرسانه‌ای (اینفوگرافیک، ویدئوکست، پادکست، گزارش تصویری) است و تلاش کرده در قالبی پویا، آخرین گزارش‌ها و تحلیل‌های علمی‌ را پیش روی علاقه‌مندان قرار دهد.

نوپانا در راستای فرهنگ‌سازی در زمینه‌ توسعه کسب‌و‌کارهای نوپا و ترویج فرهنگ کارآفرینی هم‌راستا با سیاست‌های اقتصادی کشور و تبعیت از فرهنگ اقتصاد مقاومتی، تلاش می‌کند آگاهی عمومی را افزایش دهد.

موسس نوپانا عباس خاراباف است که از سال 1384 به صورت حرفه‌ای در رسانه‌های مختلف به روزنامه‌نگاری علمی و ترویج دانش و فناوری مشغول بوده است. عباس خاراباف سابقه سردبیری، دبیری تحریریه و دبیر سرویسی چندین نشریه معتبر را دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
مطالب دیگر
چگونه مسائل جنسی را به کودک آموزش دهیم؟
یک استاد دانشگاه در گفتگو با عطنا بررسی کرد

چگونه مسائل جنسی را به کودک آموزش دهیم؟

تربیت جنسی امری ضروری است و آموزش آن را از هر سنی که کودک شروع به سوال پرسیدن می کند باید شروع کرد. اما به طور کلی اولین زمان برای این آموزش 3 تا 5 سالگی است. چون کودک در این برهه سنی کنجکاوی هایی دارد
فقدان سرمایه اجتماعی، نظام سیاسی را با چالش‌ روبرو می‌کند/ مهاجرت یکی از نتایج شکاف میان دولت و ملت است
یک جامعه شناس در گفتگو با عطنا مطرح کرد

فقدان سرمایه اجتماعی، نظام سیاسی را با چالش‌ روبرو می‌کند/ مهاجرت یکی از نتایج شکاف میان دولت و ملت است

یک استاد دانشگاه معتقد است: «نهادهای دولتی و حاکمیتی نقش مهمی در اعتماد عمومی دارند و در واقع عملکرد نهادهای اجتماعی و سیاسی است که اعتماد را خلق می‌کند یا باعث کاهش آن می‌شود.»
فضای مجازی را باید کنترل کرد/ باید به سمت اینترانت حرکت کنیم
یک جامعه شناس در گفتگو با عطنا:

فضای مجازی را باید کنترل کرد/ باید به سمت اینترانت حرکت کنیم

در حال حاضر در معرض تهدید جدی هستیم. طرح مجلس درباره ساماندهی فضای مجازی اولین گام در جهت داشتن برنامه برای مدیریت فضای مجازی است و البته نباید به روش‌های نادرست مثل قطع کردن اینترنت روی بیاوریم.
مدیریت فضای مجازی در آمریکا و کره جنوبی چگونه است؟
بررسی قوانین اینترنت در کشورهای دیگر (1)

مدیریت فضای مجازی در آمریکا و کره جنوبی چگونه است؟

TikTok و WeChat دو شبکه اجتماعی چینی هستند که در دنیا با استقبال روبه‌رو شده‌اند، اما در زمان ریاست جمهوری ترامپ استفاده از این اپلیکیشن‌ها در امریکا به دلیل نگرانی های امنیتی ممنوع اعلام شد.
پر بازدیدها
آخرین اخبار