۱۸ تير ۱۴۰۳ ۱۲:۴۱
کد خبر: ۳۰۵۵۳۸

عطنا- دکتر علی‌اصغر کیا؛ رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه‌طباطبائی، از صدور مجوز انتشار فصلنامه علمی-پژوهشی «روابط عمومی و جامعه»، از سوی کمیسیون نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد.
دکتر کیا با اشاره به اقدامات صورت پذیرفته در این زمینه گفت: "این فصلنامه که با همکاری اعضای گروه روابط عمومی دانشکده و تلاش‌های مستمر مدیریت دانشکده و معاون پژوهشی دانشگاه در برنامه راهبردی سال ۱۴۰۲ پیش‌بینی شده بود، موفق به کسب مجوز لازم از سوی کمیسیون نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شد".
رئیس دانشکده علوم ارتباطات افزود: "
از مهمترین اهداف این فصلنامه، پرداختن به موضوعاتی همچون: «نظریه‌پردازی در حوزه روابط عمومی»، «دانش بومی در حوزه روابط عمومی»، «نوآوری و فناوری ارتباطی نوین در حوزه روابط عمومی»، «مطالعات روشی معطوف به روابط عمومی»، «مطالعات فناوری‌ها و رسانه‌های دیداری و شنیداری و نوشتاری» و «رویکرد بین‌رشته‌ای در حوزه ارتباطات، رسانه‌ها، فرهنگ، هنر و علوم و فنون معاصر» می باشد" .

وی ادامه داد: «هدف عمده نشریه "روابط عمومی و جامعه»، فراهم کردن محیطی برای گسترش همکاری و تعامل علمی بین گنشگران حوزه روابط عمومی به منظور تبادل آموخته‌ها، تجربیات و تقویت فضای ارتباطی و رسانه‌ای روابط عمومی است. از این‌رو امید است که این نشریه به بهبود وضعیت رشته روابط عمومی در ایران کمک کند و راه‌حل‌هایی برای مسائل نظری و عملی پیش روی این رشته ارائه دهد".
رئیس دانشکده علوم ارتباطات با دعوت از پژوهشگران برای ارسال مقالات معتبر و چاپ نشده خود به این نشریه، افزود: "امید است که با همکاری و مشارکت استادان و دانشجویان؛ به‌ویژه گروه روابط عمومی، زمینه‌های دست‌یابی به اهداف علمی و رفع نیاز‌های کاربردی جامعه و صنعت روابط عمومی کشور فراهم شود".

آدرس سایت فصلنامه:                                   
https://prs.atu.ac.ir/journal/aim_scope

عطنا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

روبیکا                         روبینو

بله             ایتا

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* :
* نظر:
هنر و فرهنگ1
فحش دادن بخشی از ابزار کار و سنت ماست!
حمایت بی‌شرمانه شاهین نجفی از فحاشی و توهین عناصر ضدانقلاب به مردم ایران:

فحش دادن بخشی از ابزار کار و سنت ماست!

شاهین نجفی خواننده هتاک، فحش دادن را بخشی از ابزار کار خود و از سنت‌های خود و عناصر ضد انقلاب دانست و خواست که مردم فحاشی کردن را به عنوان بخشی از فرهنگ و سنت‌های خود بپذیرند!!
هنر و فرهنگ2
دروازه‌بانی، تاثیر مستقیمی بر برداشت ما از واقعیت‌های اجتماعی دارد
معرفی کتاب: "دروازه بانی"، اثر پاملا شومیکر، ترجمه دکتر حسین افخمی:

دروازه‌بانی، تاثیر مستقیمی بر برداشت ما از واقعیت‌های اجتماعی دارد

بنابر نظر پاملا شومیکر، استعاره "دروازه‌بانی" را می‌توان برای هرموقعیت تصمیم گیری و با هرمیزان اطلاعات به کار برد؛ چه این انتقال از طریق کانال‌های جمعی و چه از طریق کانال های بین‌فردی باشد.
پر بازدیدها
آخرین اخبار