۰۵ خرداد ۱۴۰۳ ۱۹:۲۲
کد خبر: ۳۰۵۴۹۱

عطنا- پس از پیام تسلیت رسمی متیو میلر؛ سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پی شهادت رئیس جمهور، وزیر امور خارجه ایران و همراهانشان در سانحه هوایی، نمایندگان جمهوری‌خواه مجلس سنای آمریکا به ارسال آن واکنش نشان داده و از دولت بایدن خواستند توضیح دهد چرا این پیام تسلیت ارسال شده است.

در این راستا، ۱۲ نماینده جمهوری‌خواه مجلس سنای آمریکا، در نامه‌ای به آنتونی بلینکن؛ وزیر خارجه این کشور، خواستار توضیح کامل وزارت خارجه آمریکا در مورد چرایی صدور پیام تسلیت برای رئیس جمهور ایران شدند و از وی خواسته بودند حداکثر تا ۵ ژوئن به پرسش آن‌ها پاسخ دهد.

روز گذشته، جلسه پاسخگویی وزیر خارجه آمریکا در مجلس سنا برگزار شد که تد کروز؛ نماینده ایالت تگزاس در مجلس سنای آمریکا، بلینکن را خطاب قرار داده و سوالاتی از وی پرسید.

آنچه در این جلسه پاسخگویی یا بهتر می‌توان گفت، جلسه محاکمه وزیر خارجه آمریکا، اهمیت بسیار دارد، اعتراف هر دو طرف با ارائه آمار و ارقام، به قدرت گرفتن چندبرابری اقتصادی و ارتباطی ایران در سه سال گذشته است که خارج از کنترل آمریکا بوده است!

این پرسش و پاسخ که اشاره به قدرت غیرقابل کنترل و رشد فوق العاده اقتصادی ایران در سه سال گذشته دارد را از دست ندهید!

عطنا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

روبیکا                         روبینو

بله             ایتا

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
هنر و فرهنگ1
دروازه‌بانی، تاثیر مستقیمی بر برداشت ما از واقعیت‌های اجتماعی دارد
معرفی کتاب: "دروازه بانی"، اثر پاملا شومیکر، ترجمه دکتر حسین افخمی:

دروازه‌بانی، تاثیر مستقیمی بر برداشت ما از واقعیت‌های اجتماعی دارد

بنابر نظر پاملا شومیکر، استعاره "دروازه‌بانی" را می‌توان برای هرموقعیت تصمیم گیری و با هرمیزان اطلاعات به کار برد؛ چه این انتقال از طریق کانال‌های جمعی و چه از طریق کانال های بین‌فردی باشد.
نشست علمی
به مناسبت هفتۀ جهانی بزرگداشت سعدی برگزار می شود:

نشست علمی "سعدی در چین و چین در آثار سعدی"

به مناسبت هفتۀ جهانی بزرگداشت سعدی، نشست علمی"سعدی در چین و چین در آثار سعدی، در دانشکدۀ ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می شود.
پر بازدیدها
آخرین اخبار