۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۱۳:۱۳
کد خبر: ۳۰۵۴۸۰

عطنا- شهید آیت الله سید محمد علی آل هاشم؛ فرزند برومند استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، در ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ پس از افتتاح پروژه احداث سد مشترک با جمهوری آذربایجان در منطقه مرزی ورزقان، طی بازگشت با هلیکوپتر به همراه آیت الله دکتر رئیسی؛ رئیس جمهور کشورمان، دکتر حسین امیر عبداللهیان؛ وزیر امور خارجه، دکتر مالک رحمتی؛ استاندار آذربایجان شرقی و سایر همراهانشان به شهادت رسید.

در این فیلم، شهید آیت الله آل هاشم به دو امام جمعه شهید تبریز؛ شهید آیت الله قاضی طباطبایی و شهید آیت الله مدنی، اشاره می‌کند که هر دو هم سید بوده اند و آرزو می‌کند که به عنوان سومین شهید سید به آنان ملحق شود... شهید آیت الله سید محمد علی آل هاشم؛ فرزند برومند استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، در ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ پس از افتتاح پروژه احداث سد مشترک با جمهوری آذربایجان در منطقه مرزی ورزقان، طی بازگشت با هلیکوپتر به همراه آیت الله دکتر رئیسی؛ رئیس جمهور کشورمان، دکتر حسین امیر عبداللهیان؛ وزیر امور خارجه، دکتر مالک رحمتی؛ استاندار آذربایجان شرقی و سایر همراهانشان به شهادت رسید.

در این فیلم، شهید آیت الله آل هاشم به دو امام جمعه شهید تبریز؛ شهید آیت الله قاضی طباطبایی و شهید آیت الله مدنی، اشاره می‌کند که هر دو هم سید بوده اند و آرزو می‌کند که به عنوان سومین شهید سید به آنان ملحق شود...

عطنا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

روبیکا                         روبینو

بله             ایتا

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
هنر و فرهنگ1
دروازه‌بانی، تاثیر مستقیمی بر برداشت ما از واقعیت‌های اجتماعی دارد
معرفی کتاب: "دروازه بانی"، اثر پاملا شومیکر، ترجمه دکتر حسین افخمی:

دروازه‌بانی، تاثیر مستقیمی بر برداشت ما از واقعیت‌های اجتماعی دارد

بنابر نظر پاملا شومیکر، استعاره "دروازه‌بانی" را می‌توان برای هرموقعیت تصمیم گیری و با هرمیزان اطلاعات به کار برد؛ چه این انتقال از طریق کانال‌های جمعی و چه از طریق کانال های بین‌فردی باشد.
نشست علمی
به مناسبت هفتۀ جهانی بزرگداشت سعدی برگزار می شود:

نشست علمی "سعدی در چین و چین در آثار سعدی"

به مناسبت هفتۀ جهانی بزرگداشت سعدی، نشست علمی"سعدی در چین و چین در آثار سعدی، در دانشکدۀ ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می شود.
پر بازدیدها
آخرین اخبار