۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۱۹
کد خبر: ۳۰۵۱۵۹

عطنا - با هدف توسعه فعالیت‌های علمی، فرهنگی، پژوهشی و آموزشی، تفاهم نامه همکاری مابین سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان‌ شرقی و جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی به امضاء رسید.

این تفاهم نامه در راستای برقراری ارتباط موثر در انجام فعالیت‌های مشترک فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و تجاری سازی بین سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی و جهاددانشگاهی واحد علامه طباطبایی منعقد شده است.

بهره برداری‌های علمی و عملیاتی در قالب پروژه‌های مشترک مطالعات فرهنگی، پژوهشی، آموزشی اجرایی، تجاری سازی فناوری و ارائه خدمات تخصصی فنی، مهندسی، فرهنگی و مشاوره با در نظر گرفتن کلیه منابع و امکانات طرفین در بخشهای نرم افزاری و سخت افزاری، تعامل سازنده جهت ایجاد زبان مشترک بین سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی و جهاددانشگاهی واحد علامه طباطبایی، تقویت فعالیت‌های علمی و تعمیق همکاری‌های مشترک در چهارچوب اهداف و وظایف محوله و نیز فراهم نمودن امکان حضور فعال محققین و کارشناسان طرفین در اجرای فعالیت‌های مشترک، استفاده مطلوب از توانایی‌ها و ظرفیت‌های فرهنگی، رسانه‌ای، تحقیقاتی و آموزشی متقابل در راستای ارتقای کارآیی و اجاری پرژوه‌های کاربردی مورد نیاز طرفین، تقویت بنیه پژوهشی، آموزشی و فرهنگی طرفین از طریق همکاریهای مشترک، جهت دهی به پروژه‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی در راستای اجرای اوامر رهبر معظم انقلاب اسلامی و نیازهای فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و اجرای طرفین از جمله اهداف این تفاهم نامه است.

عطنا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام                                              تلگرام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
هنر و فرهنگ1
پایان انحصار رسانه‌ها
کرسی آزاد اندیشی

پایان انحصار رسانه‌ها

کرسی آزاداندیشی"پایان انحصار رسانه ها" باحضور نمایندگانی ازفعالان نمایش خانگی، وی او دی‌ها و سازمان صداوسیما برگزارمی‌شود.
دروازه‌بانی، تاثیر مستقیمی بر برداشت ما از واقعیت‌های اجتماعی دارد
معرفی کتاب: "دروازه بانی"، اثر پاملا شومیکر، ترجمه دکتر حسین افخمی:

دروازه‌بانی، تاثیر مستقیمی بر برداشت ما از واقعیت‌های اجتماعی دارد

بنابر نظر پاملا شومیکر، استعاره "دروازه‌بانی" را می‌توان برای هرموقعیت تصمیم گیری و با هرمیزان اطلاعات به کار برد؛ چه این انتقال از طریق کانال‌های جمعی و چه از طریق کانال های بین‌فردی باشد.
نشست علمی
به مناسبت هفتۀ جهانی بزرگداشت سعدی برگزار می شود:

نشست علمی "سعدی در چین و چین در آثار سعدی"

به مناسبت هفتۀ جهانی بزرگداشت سعدی، نشست علمی"سعدی در چین و چین در آثار سعدی، در دانشکدۀ ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می شود.
پر بازدیدها
آخرین اخبار