۳۰ خرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۳۵
کد خبر: ۳۰۴۹۸۱

عطنا - تعدادی از دانشجویان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی در گفتگو با خبرنگار عطنا از دغدغه ها، نیازها و علائق خود برای افزایش کیفیت تحصیل در این دانشکده سخن گفتند.

این گفتگوها را در ادامه می بینیم. عطنا تلاش می کند تا قبل از پایان ترم تحصیلی جاری این گفتگوها را در تعداد دیگری از دانشکده ها انجام دهد. تصویربرداری و تدوین این گزارش توسط هلیا امیری نسب و احسان موحدیان و مصاحبه ها توسط معصومه بدری و محمدامین آزادیان انجام شده اند.

لازم به ذکر است که برخی درخواست های دانشجویان که حالت عمومی و کلی داشته یا به طور مستقیم به دانشکده حقوق و علوم سیاسی مربوط نبوده اند، در تدوین نهایی مورد استفاده قرار نگرفته اند، اما تمام مباحث مطرح شده توسط دانشجویان در این مصاحبه ها به دقت و با رعایت امانت داری به مدیران ارشد دانشگاه منعکس شده اند. عطنا از سعه صدر و همکاری دانشجویان دانشکده حقوق و علوم سیاسی صمیمانه سپاسگزار است.

عطنا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام                                              تلگرام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
هنر و فرهنگ1
نشست علمی
به مناسبت هفتۀ جهانی بزرگداشت سعدی برگزار می شود:

نشست علمی "سعدی در چین و چین در آثار سعدی"

به مناسبت هفتۀ جهانی بزرگداشت سعدی، نشست علمی"سعدی در چین و چین در آثار سعدی، در دانشکدۀ ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می شود.
مراسم آشنایی با جشن سال نوی چینی، در دانشکدۀ ادبیات و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد
به همت انجمن علمی زبان چینی و مرکز تحقیقات چین،

مراسم آشنایی با جشن سال نوی چینی، در دانشکدۀ ادبیات و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد

مراسم آشنایی با جشن سال نوی چینی، با هدف توجه به پیوندهای فرهنگی ایران و چین، در ایام جشن نوروز و جشن سال نو در چین، در دانشکدۀ ادبیات و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.
پر بازدیدها
آخرین اخبار