۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ ۱۵:۲۵
کد خبر: ۳۰۴۹۰۷

عطنا - به مناسبت روز جهانی روابط عمومی، نمایشگاه روابط عمومی و ارتباطات توسط انجمن علمی دانشجویی روابط عمومی و روزنامه نگاری در پردیس مرکزی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد. 

به گفته علی قلی‌زاده دبیر انجمن روزنامه نگاری دانشکده علوم ارتباطات، غرفه های این نمایشگاه بیشتر دارای مضامینی مرتبط با روابط عمومی بوده و علاقمندان زیادی تا به حال از محصولات فرهنگی و فروشگاهی این نمایشگاه بازدید کرده اند. 

انواع کتب، محصولات غذایی، محصولات چندرسانه‌ای و غرفه‌های موسسه‌های خیریه در این نمایشگاه وجود دارد تا ارتباطی محکم میان بدنه دانشگاه و نهادهای بیرونی ایجاد شود.

تونل مشاهیر بخش دیگر این نمایشگاه است که مشاهیر و اساتید حوزه روزنامه نگاری در این بخش به صورت مجزا معرفی شده و از آنها یاد شده است تا دانشجویان با آنها آشنا شوند. 

این نمایشگاه از شنبه 23 اردیبهشت ماه آغاز شده و دوشنبه 25 اردیبهشت ماه به کار خود پایان خواهد داد. گزارش تصویری عطنا از این نمایشگاه را ببینید.

عطنا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام                                              تلگرام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
هنر و فرهنگ1
نشست علمی
به مناسبت هفتۀ جهانی بزرگداشت سعدی برگزار می شود:

نشست علمی "سعدی در چین و چین در آثار سعدی"

به مناسبت هفتۀ جهانی بزرگداشت سعدی، نشست علمی"سعدی در چین و چین در آثار سعدی، در دانشکدۀ ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می شود.
مراسم آشنایی با جشن سال نوی چینی، در دانشکدۀ ادبیات و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد
به همت انجمن علمی زبان چینی و مرکز تحقیقات چین،

مراسم آشنایی با جشن سال نوی چینی، در دانشکدۀ ادبیات و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد

مراسم آشنایی با جشن سال نوی چینی، با هدف توجه به پیوندهای فرهنگی ایران و چین، در ایام جشن نوروز و جشن سال نو در چین، در دانشکدۀ ادبیات و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.
پر بازدیدها
آخرین اخبار