۰۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۵۳
کد خبر: ۳۰۴۶۱۶

عطنا - معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی از کارکنان معاونت دانشجویی این دانشگاه خواست که در مواجهه با دانشجویان با مدارای بیشتری رفتار کنند چرا که نحوه برخورد و مدیریت ما در مواجهه با جوانان بسیار مهم است و این مواجهه همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند باید تعامل مبتنی بر درک و مفاهمه باشد.

دکتر مهدی واحدی روز یکشنبه همزمان با پایان نیم سال اول تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در نشستی صمیمانه با کارکنان حوزه معاونت دانشجویی افزود: ترم بسیار دشواری را از همه جهت سپری کردیم. شرایطی که دانشگاه به تبع کشور با آن مواجه بود در کنار مشکلات بودجه‌ای و اداری انجام امور دانشجویان را خاص و همراه با دشواری کرد.

وی با قدردانی از تلاش های کارکنان این دانشگاه بر ضرورت درک شرایط خاص کشور تاکید کرد و یادآور شد: در چنین شرایطی توصیه می‌کنم که در مواجهه با دانشجویان با مدارای بیشتری رفتار کنیم چرا که جامعه به دلایل مختلفی متاثر است و نحوه برخورد و مدیریت ما در مواجهه با جوانان بسیار مهم است و باید این مواجهه همانطور که رهبری می‌فرمایند یک تعامل مبتنی بر درک و مفاهمه باشد.

وی ادامه داد: بازدید و حضور مستمر در بخش‌های مختلف دانشجویی از جمله سلف‌های تغذیه و خوابگاه‌های دانشجویی می‌تواند به درک بهتر ما از وضعیت دانشجویان و افزایش تعامل با آنها کمک کند.

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی در این نشست بار دیگر بر ضرورت افزایش بهره‌وری و صرفه‌جویی در مصارف مختلف تاکید کرد و گفت: هر چند شرایط امسال برای مثال در بخش گاز رسانی خاص شده است و دقت در صرفه‌جویی ضروری است اما این حرف برای همیشه است که باید فکر و ایده‌پردازی کنیم و به راه‌حلی برسیم که چگونه می‌توان در مصارف با افزایش بهره‌وری به سمت کاهش پایدار مصرف حرکت کرد.

در ادامه مدیران، کارشناسان و کارکنان بخش‌های مختلف دانشجویی مسایل حوزه خود را مطرح کردند که با پاسخ معاون دانشجویی و دیگر مدیران این معاونت همراه بود.

عطنا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام                                              تلگرام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار