۲۳ شهريور ۱۴۰۱ ۰۶:۳۳
کد خبر: ۳۰۴۱۹۴

عطنا - دوره طرح حامیم «حلقه‌های میانی» با حضور  دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی در مجتمع اردوگاهی شهید میرزا کوچک‌خان رامسر در استان مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه علامه طباطبائی، دوره توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی، اجتماعی با عنوان حلقه‌های میانی؛ «طرح حامیم» به همت واحد خواهران دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌‌ علامه طباطبائی و با مشارکت تشکل‌های دانشجویی و معاونت‌های دانشجویی و فرهنگی-اجتماعی این دانشگاه در شهریورماه برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام صادق اکبری‌اقدم، مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علامه طباطبائی، مهدیه‌السادات میریان، مسئول دفتر واحد خواهران این نهاد، دکتر مرجان رشوند، عضو هیئت علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی، دکتر شیرین رشیدی عضو هیئت علمی دانشكده روان‌شناسی و علوم تربیتی این دانشگاه، خانم دكتر مرادي، خانم دكتر معادي و خانم دكتر يزدان‌بخش خانم دکتر سادات به ایراد سخنرانی و برگزاری حلقه های معرفتی پرداختند.

از دیگر برنامه‌های دوره توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی، اجتماعی با عنوان حلقه‌های میانی؛ طرح حامیم دانشجویان دختر دانشگاه علامه طباطبائی، مشاوره فردی با حضور استادان این دوره و بازدید از مکان‌های تفریحی شهر رامسر بود.

طرح حامیم در راستای تقویت و هم‌افزایی دانشجویان فعال فرهنگی برنامه‌ریزی شده و حضور دانشجویان در این دوره اموزشی، ۲ واحد درس معارف محسوب می‌شود.

گفتنی است، تقویت نقش محوری دفاتر نهاد در راهبری فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌ها، تقویت بنیه اعتقادی و فکری دانشجویان فعال فرهنگی و سیاسی، امیدآفرینی و تقویت نشاط و روحیه فعالیت‌های جمعی، تقویت انگیزه برای نقش‌آفرینی در سال تحصیلی جدید و حضور میدانی در دانشگاه‌ها، استعدادسنجی و استفاده حداکثری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های دانشجویان،  استفاده از فرصت شبکه‌سازی و تیم‌سازی دانشجویان مستعد از اهداف طرح حامیم است.

عطنا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام                                              تلگرام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
هنر و فرهنگ1
دروازه‌بانی، تاثیر مستقیمی بر برداشت ما از واقعیت‌های اجتماعی دارد
معرفی کتاب: "دروازه بانی"، اثر پاملا شومیکر، ترجمه دکتر حسین افخمی:

دروازه‌بانی، تاثیر مستقیمی بر برداشت ما از واقعیت‌های اجتماعی دارد

بنابر نظر پاملا شومیکر، استعاره "دروازه‌بانی" را می‌توان برای هرموقعیت تصمیم گیری و با هرمیزان اطلاعات به کار برد؛ چه این انتقال از طریق کانال‌های جمعی و چه از طریق کانال های بین‌فردی باشد.
نشست علمی
به مناسبت هفتۀ جهانی بزرگداشت سعدی برگزار می شود:

نشست علمی "سعدی در چین و چین در آثار سعدی"

به مناسبت هفتۀ جهانی بزرگداشت سعدی، نشست علمی"سعدی در چین و چین در آثار سعدی، در دانشکدۀ ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می شود.
پر بازدیدها
آخرین اخبار