۰۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۷:۰۷
کد خبر: ۳۰۴۰۵۲

عطنا - دانشگاه علامه طباطبائی در جهت رسالت اجتماعی خود، همایش آنلاین مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱، با حضور دکتر اسکندری، دکتر  پرند از اعضای هیئت علمی دانشگاه و مهندس بسطامی در 3مردادماه 1401، ساعت  13 را به صورت مجازی برگزار می کند.

توضیح کامل دفترچه انتخاب رشته، معرفی رشته های دانشگاهی و بازار کار آنها، معرفی دانشگاه ها، توضیح سامانه آنلاین انتخاب رشته دانشگاه علامه طباطبائی و نحوه انتخاب رشته برخی از موضوعاتی است که در این همایش مطرح می شود.

داوطلبان و علاقه مندان می توانند از طریق لینک https://meeting.atu.ac.ir/ch/advisor در این همایش رایگان شرکت کنند.شرکت برای عموم در این همایش آزاد است.

گفتنی است دانشگاه علامه طباطبائی برای نخستین بار با بهره گیری از ظرفیت ها و تجارب علمی مراکز آموزشی و پژوهشی دانشگاه، اقدام به ارائه خدمات مشاوره ای انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱ برای داوطلبان کرده است.

این مشاوره ها در دو جلسه اختصاصی آنلاین بر اساس زمان بندی انتخابی داوطلب انجام می شود و فرصتی طلایی جهت تضمین دسترسی به یک انتخاب درست برای داوطلبان است.

ارائه خدمات تخصصی مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه، بررسی و ارزیابی توانمندی ها و علاقه مندی های فردی داوطلبان و تحلیل کارنامه کنکور سراسری بر اساس پارامتر های رتبه، تراز داوطلب، رتبه در سهمیه، شرایط ضریب شکست نمرات، از جمله خدماتی است که به داوطلبان ارائه می شود.

آدرس ثبت نام:  https://advisor.atu.ac.ir

آدرس های دریافت اخبار انتخاب رشته آنلاین و نوبت مشاوره:
t.me/entekhabreshtehatu
 https://instagram.com/entekhabreshteh_atu
تلفن های تماس: 48392618-021
021-48393040

عطنا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام                                              تلگرام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار