۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۲۷
کد خبر: ۲۸۷۴۸۰
اردوی علمی-تفریحی دانشجویان نوورودی گروه مشاوره دانشگاه علامه طباطبائی در بوستان منطقه چیتگر تهران

اردوی علمی-تفریحی دانشجویان نوورودی گروه مشاوره دانشگاه علامه طباطبائی در بوستان منطقه چیتگر تهران برگزار شد.


به گزارش عطنا، این اردو با همکاری انجمن علمی، دانشجویی مشاوره و معاونت فرهنگی و اجتماعی برگزار شد.


در این اردو که در بوستان چیتگر برگزار شد، دانشجویان گروه های «مشاوره خانواده، مشاوره مدرسه، مشاوره شغلی و توانبخشی» در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حضور داشتند و در فضایی صمیمی با رشته و استادان خود آشنا شدند.


در این دورهمی علمی، تفریحی، استادان این گروه از جمله دکتر برجعلی، دکتر دکتر فرح‌بخش، دکتر خدادادی، دکتر شریعتمدار، دکتر اسماعیلی، دکتر کاظمیان، دکتر نعیمی، دکتر شفیع‌آبادی و دکتر سلیمی بجستانی در جمع دانشجویان به سخنرانی پرداختند.


دکتر فرح‌بخش، استادیار دانشگاه علامه طباطبائی در بخشی از صحبت‌های خود در این دورهمی اظهار داشت: تجربه نشان داده است دانشجویانی که در کنار درس به فعالیت‌های اجتماعی هم می‌پردازند، در آینده موفق‌تر هستند. انجمن های علمی، دانشجویی در این مورد به شما کمک بسیاری می‌کند.


او در پاسخ به نقد یکی از دانشجویان مبنی بر کاربردی نبودن رشتۀ مشاوره و عدم وجود کارگاه‌های عملی گفت: در این مورد حق با شماست؛ تاکنون چارت درسی به ما اجازه نمی‌0داد که از فضای تئوری فراتر رویم. اما امسال بازبینی روی چارت درسی صورت گرفت و دروس عملی و کارگاهی از دروس تئوری جدا شدند. بنابراین این مشکل در آینده برطرف خواهد شد.


گفتنی است، احمد برجعلی، رئیس دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی هم در سخنانی ضمن تبریک به دانشجویان نوورودی به این رشته، گفت: ان‌شاءالله شما دانشجویان از رشته‌تان نهایت استفاده را کنید تا بتوانید بخشی از مشکلات کشور را حل کنید.


در این اردو برنامه‌هایی از جمله مسابقه برای دانشجویان و استادان و دورهمی دانشجویان هر گرایش با استادان مرتبط به خود برگزار شد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار