۲۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۹:۲۵
کد خبر: ۲۷۰۹۱۰
حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی

رئیس دانشگاه علامه طباطبائی در جمع دانشجویان نمونه این دانشگاه گفت: به‌عنوان هیئت رئیسه دانشگاه علامه طباطبائی اعلام می‌کنم که هر حمایتی که در توان دانشگاه باشد جهت کمک به دانشجویان نمونه برای انجام پروژه‌های تحقیقاتی و همچنین اعطای امکانات جهت ثبت شرکت‌های آنها صورت می‌گیرد.


به گزارش خبرنگار عطنا، مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مرحله دانشگاهی بیست‌وهفتمین جشنواره دانشجوی نمونه دانشگاه علامه طباطبائی یکشنبه، 25 آذرماه در سالن آمفی‌تئاتر دانشکده مدیریت و حسابداری این دانشگاه برگزار شد. (گزارش تصویری)


رئیس دانشگاه علامه طباطبائی در این مراسم ضمن تبریک ولادت امام حسن عسگری (ع) از حضور والدین گرامی دانشجویان در این مراسم قدردانی کرد و گفت: معرفی افراد به‌عنوان دانشجوی نمونه فقط به این معنا نیست که آنها تولیدات علمی برجسته ای داشته‌اند و یا در جوامع فرهنگی و علمی به‌خوبی درخشیده‌اند، بلکه این افراد علاوه بر دستاوردهای علمی شخصیت‌های متفاوت علمی و فرهنگی نیز از خود بروز داده‌اند.


حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی، در بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری ادامه داد: در جامعه ایران استعدادهای برجسته‌ بسیاری وجود دارد ولی در بین این افراد فقط آنهایی نمونه می‌شوند که تلاش می‌کنند و ریاضت لازم را می‌کشند و در سختی‌ها بر نبود امکانات غلبه می‌کنند و می‌تواند به یکی از چهره‌های علمی جامعه خود تبدیل شوند.


وی اضافه کرد: بنابراین این دانشجویان علاوه بر اینکه توان علمی خود را در آزمون‌های مختلف ثابت کرده‌اند، توانسته‌اند به فعالیت‌های فرهنگی و تولیدات علمی هم بپردازند و به لحاظ علمی، اخلاقی، اجتماعی و دینی به شخصیت‌های نمونه تبدیل شوند؛ به همین دلیل از بین صدها مراسمی که در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود این مراسم بسیار مبارک و فرخنده است، چرا که افتخارات و نشانه‌های موفقیت دانشگاه در آن حضور دارند.


سلیمی با اشاره به اینکه ما از استعدادها و توانایی‌های جامعه جوان تحصیل کرده غافل مانده‌ایم، اظهار کرد: در فضای دانشگاهی و اجتماعی ما مشکلات بسیار زیادی وجود دارد اما به همان اندازه در همین فضا فرصت و امکان به ثمر رساندن استعدادها وجود دارد، بنابراین کسانی که از تهدیدات و برخی شرایط خاص بهترین بهره را برده‌اند، موفق شده‌اند.


وی در پایان گفت: به‌عنوان هیئت رئیسه دانشگاه علامه طباطبائی اعلام می‌کنم که هر حمایتی که در توان دانشگاه باشد جهت کمک به دانشجویان نمونه برای انجام پروژه‌های تحقیقاتی و همچنین اعطای امکانات جهت ثبت شرکت‌های آنها صورت می‌گیرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* :
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار