۱۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۶:۲۰
کد خبر: ۲۶۳۰۰۵
نشست مسئولان امور عمومی‌های دانشگاه علامه طباطبائی

نشست مسئولان امور عمومی‌های بخش‌های مختلف دانشگاه علامه طباطبائی در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی این دانشگاه برگزار شد.


به گزارش خبرنگار عطنا در این نشست که 6 آبان‌ماه برگزار شد، محمود مرتضایی‌فر، مدیر امور اداری دانشگاه علامه طباطبائی، محمدحسین زندی، معاون امور اداری این دانشگاه، مهدی اربابی، سرپرست اداره نظارت بر خدمات عمومی، راضیه رحمانی، رئیس اداره کارگزینی، حسین صادقی، سرپرست اداره تعمیر و نگهداری و رسول صفری، کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت دانشگاه علامه طباطبائی حضور داشتند.


در ابتدای این نشست محمود مرتضایی‌فر، مدیر امور اداری دانشگاه علامه طباطبائی ضمن معرفی خانم رحمانی، رئیس اداره کارگزینی، گفت: از خدمات چند ساله آقای آقا‌جان‌زاده در این مسؤلیت تشکر می‌کنیم.


وی با اشاره به اینکه جلسه با مسئولان امور عمومی‌ها دانشگاه کم‌کم شکل و انسجام خود را به دست می‌آورد، افزود: دستورالعملی برای موضوع پذیرایی‌ها در دانشگاه آماده شده است که بعد از اعلام نظر هیئت رئیسه به مرحله اجرایی می‌رسد.


مرتضایی‌فر اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی و اجرایی شدن دستورالعمل‌های این‌گونه جلسات توسط مسئولان امور عمومی در بخش‌های مختلف دانشگاه شاهد هر چه بهتر شدن امور باشیم.


با گزارش تصویری این نشست همراه باشید؛

عکس: علی اکبریان‌میمند-عطنا

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار