۱۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۹:۳۹
کد خبر: ۱۵۵۸۸۷
ertegha ostadan adabiat (1)

دکتر نعمت‌الله ایران‌زاده در نشست تخصصی ارتقای استادان از  انتقال دانشکده‌ الهیات خبر داد و گفت: تا چند ماه آینده دانشکده ادبیات منتقل خواهد شد.


به گزارش عطنا، نشست تخصصی «ارتقای استادان»، یکشنبه، 5 آذر به همت معاون پژوهشی با حضور رضا ناظمیان، کورش صفوی، مجتبی منشی‌زاده، مزدک بلوری، محمدرضا حاج‌آقابابایی، محمدامیر جلالی، سپیده صفیه نواب‌زاده، زهره اله‌دادی دستجردی، نعمت‌الله ایران‌زاده، معصومه موسایی، بتول واعظ، معصومه استاجی و بهزاد نزاکت‌گو، محمد عبداللهی، ابراهیم نعیمی، رضا سلیمان حشمت، مهدی اخوان و علی کربلایی پازوکی در دانشکده ادبیات برگزار شد.


غلامرضا ذکیانی، رئیس دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجه در مورد مصاحبه‌ها برای جذب نیروهای جدید، تعویض آسانسور در تعطیلات بین دو‌ ترم و جمع‌آوری کتاب‌های زائد در اتاق اساتید صحبت کرد و منشی‌زاده و صفوی در ادامه آیین‌نامه ‌جدید ارتقا و مشکلات پرونده‌های اساتیدی که قصد دانشیار شدن دارند و مدارک لازم برای دانشیاری را توضیح دادند.


استادان جدید با بیان مشکلات خود جلسه را ادامه دادند و از مسئولان خواستند تا فضایی برای تحقیق و پژوهش آنها آماده کنند، دکتر زهره اله‌دادی دستجردی نیز عنوان کرد در حال سامان‌دهی وضعیت و آماده کردن این فضا هستند. دکتر نعمت‌الله ایران‌زاده نیز از انتقال دانشکده‌ الهیات خبر داد و گفت: تا چند ماه آینده دانشکده ادبیات منتقل خواهد شد.


در پایان اساتیدی که سال‌هاست وضعیت استخدامی آنها رسمی آزمایشی است درخواست کردند تا به وضعیت آنها رسیدگی شود؛ همچنین از معاونت پژوهشی درخواست شد تا موانع انتشار مقاله و کتاب‌ها را حل کنند؛ گفتنی است نشست بعدی درباره‌ پایان‌نامه‌ها خواهد بود.


عکس: مسعود پناهی-عطنا

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر: