۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ۱۴:۵۲
کد خبر: ۳۰۵۳۸۷

عطنا-  تجهیزات فرسوده خطوط تولید کارخانه شرکت سیم و کابل تبریز (سیمکات، از شرکتهای تابعه هلدینگ کوثرصبا) در استان قزوین پس از 53 سال نوسازی و احیا شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا، مراسم احیای کارخانه فرسوده شرکت سیم و کابل تبریز (سیمکات) در قزوین، همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ایران  با حضور معاون امور اقتصادی استاندار قزوین، مقامات عالی رتبه کشوری و لشکری این استان، مدیران ارشد سازمان اقتصادی کوثر و هلدینگ کوثر صبا برگزار شد و طی آن مقامات استانی و سازمانی ضمن بازدید از این کارخانه، در جریان روند احیای آن قرار گرفتند.

مهدی قندهاری، مدیر عامل هلدینگ کوثر صبا، طی سخنانی، ضمن قدردانی از مساعدت مسئولین استانی و تلاش بی وقفه کارگران گفت: "پیرو سیاست های دهگانه ابلاغی از سوی مدیر عامل محترم سازمان اقتصادی کوثر و با توجه به بودجه محقق شده شرکت سیمکات طی سالهای اخیر و حجم صادراتی 54% تولیدات سیمکات، به منظور مولدسازی دارایی های کم بازده، تجهیزات این شرکت با سرمایه گذاری 70 میلیاردتومانی نوسازی شد".

وی در ادامه افزود: "احیای این کارخانه، نقش مهمی در اشتغالزایی، افزایش تولید و صادرات تولیدات غیر نفتی کشورمان خواهد داشت".

عبدالله قاری زاده، مدیرعامل شرکت سیمکات نیز با اشاره به زیانده بودن این کارخانه تا سال 1397 اذعان داشت: "با احیای این واحدها ظرفیت تولید این کارخانه در هر شیفت 76% افزایش می یابد".

عطنا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام                                              تلگرام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
هنر و فرهنگ1
نشست علمی
به مناسبت هفتۀ جهانی بزرگداشت سعدی برگزار می شود:

نشست علمی "سعدی در چین و چین در آثار سعدی"

به مناسبت هفتۀ جهانی بزرگداشت سعدی، نشست علمی"سعدی در چین و چین در آثار سعدی، در دانشکدۀ ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می شود.
مراسم آشنایی با جشن سال نوی چینی، در دانشکدۀ ادبیات و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد
به همت انجمن علمی زبان چینی و مرکز تحقیقات چین،

مراسم آشنایی با جشن سال نوی چینی، در دانشکدۀ ادبیات و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد

مراسم آشنایی با جشن سال نوی چینی، با هدف توجه به پیوندهای فرهنگی ایران و چین، در ایام جشن نوروز و جشن سال نو در چین، در دانشکدۀ ادبیات و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.
پر بازدیدها
آخرین اخبار