۰۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۲۳
کد خبر: ۳۰۴۷۰۵

عطنا - نمایشگاه دستاوردها و عملکرد یک ساله علمی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی از امروز دوشنبه یکم اسفند ماه تا سوم اسفندماه ۱۴۰۱ در خانه فرهنگ پردیس مرکزی این دانشگاه برگزار شد.

در روز اول این نمایشگاه که با حضور هیات رئیسه دانشگاه علامه طباطبائی افتتاح شد، از سه سامانه جدید معاونت دانشجویی از جمله سامانه مشاوره الکترونیکی مرکز مشاوره و سلامت روان، سامانه الکترونیک بایگانی اداره رفاه دانشجویان و نرم‌افزار پایش الکترونیک سلامت کارکنان مرکز بهداشت و درمان رونمایی شد.

معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی در این نمایشگاه در بخش‌های مختلف از جمله، اداره تغذیه، اداره خدمات و رفاه دانشجویان، ادره خوابگاه‌ها، مرکز مشاوره و سلامت روان، مرکز بهداشت و درمان و مدیریت تربیت بدنی دستاوردهای خود را به عرضه نمایش گذاشته است.

در این نمایشگاه، دستاوردها و عملکردهای برگزیدۀ دانشگاه علامه طباطبائی با هدف آشنایی استادان، دانشجویان و دانشگاهیان با ظرفیت های یکدیگر به منظور افزایش همکاری های میان رشته ای، ایجاد انگیزه، امید، نشاط، نوآوری و خلاقیت در محیط دانشگاه، عرضه ظرفیت ها و قابلیت های دانشگاه به سازمان ها و مسئولان کشور، استفاده از این دستاوردها جهت حل مسائل کشور، حرکت در مسیر اقتصاد دانش بنیان و تحقق اهداف تعریف شده در جهت برنامه راهبردی دانشگاه و حرکت به سمت مرجعیت دانشگاه در علوم انسانی در ۱۱ غرفه در فضایی با مشارکت معاونت ها، دانشکده ها و پژوهشکده های دانشگاه در حوزه های علوم انسانی و اجتماعی، علم داده و ریاضی به نمایش درآمده است.

در حاشیه این نمایشگاه، نشست‌ها، کارگاه های آموزشی و رونمایی از دستاوردهای جدید توسط بخش های مختلف در نظر گرفته شده است که ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

عطنا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام                                              تلگرام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار