۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۱
کد خبر: ۳۰۳۴۸۲

عطنا - رویداد های علمی بین المللی دانشگاه  علامه طباطبایی از شنبه  ۱۶ بهمن الی ۲۱ بهمن ماه با حضور استادان، دیپلماتها و دانشجویانی از چندین کشور از‌جمله ازبکستان، روسیه، عراق، هندوستان،اسپانیا،چین،ترکیه برگزار می‌شود.

ازجمله این رویدادهای علمی بین المللی دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی با موضوع نقد و بررسی رویکردهای مولوی شناسی در ایالات متحده آمریکا با سخنرانی دکترشیما باقری اهرنجانی و دکتر زهره صفدری از ساعت ۱۵ الی ۱۷ می باشد.

دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری بنیاد تیلولومای هندوستان در تاریخ ۱۶ بهمن رویداد گردشگری در ایران را که شامل گردشگری فرهنگی، گردشگری تاریخی، گردشگری فعال،گردشگری غذایی ده شهر و بنای تاریخی برای گردشگری است، با سخنرانی دکتر زهرا شعر بافچی زاده از ساعت ۷:۳۰ الی ۸:۳۰ برگزار می‌کند.

مراسم رونمایی از‌نشریه علمی - فرهنگی انجمن علمی دانشجویی زبان و ادبیات اسپانیایی از ساعت ۱۱ الی ۱۳ در تاریخ ۱۷ بهمن‌ماه برگزار می شود.

انجمن علمی مطالعات صلح ایران و موسسه فرهنگی اکو با پشتیبانی دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه ارل در استانبول و دانشگاه دولتی اوستیای شمالی ، دانشگاه فردوسی مشهد زمینه گفتگوی علمی میان اندیشمندانی از ایران،ترکیه،روسیه، تاجیکستان و قزاقستان را برای یافتن راه های همکاری جمعی با هدف برپاداری صلح‌ و دوستی و ارائه گقتمان های فرهنگی امنیت ساز نوین درمنطقه فرهنگی نوروز فراهم آورده اند. این نشست ها در تاریخ ۲۰ بهمن ماه در ساعات ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ و ۱۴:۳۰ الی ۱۷:۳۰ و تاریخ ۲۱ بهمن ماه در ساعت ۹:۳۰ الی ۱۲:۳۰و ۱۴:۳۰الی ۱۷:۳۰ برگذار می شود.

لازم به ذکر است کارگاه آموزشی مبانی ترجمه کتاب در تاریخ ۲۱ بهمن ماه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ و نشست بین المللی اوانگارد در ادبیات و بررسی آثار دو نویسنده اوانگارد (میرزا فتحعلی آخوند زاده و ایبیرای  التین  سارین) از ساعت ۱۵:۳۰  الی ۱۷:۳۰ برگزار می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر این فایل پی دی اف را مشاهده کنید.

عطنا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام                                              تلگرام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار