۲۰ تير ۱۳۹۹ ۰۰:۲۰
کد خبر: ۲۹۶۲۴۹
کلاس آنلاین

با اتمام موفقیت آمیز امتحان های آنلاین پایان ترم تحصیلی دانشگاه علامه طباطبائی جمعی از اعضای هیئت علمی این دانشگاه از معاون آموزشی و کارکنان دانشگاه که هر یک به نحوی در برگزاری منظم این امتحان ها سهیم بودند، تشکر و قدردانی کردند.


به گزارش عطنا، جمعی از استادان دانشگاه علامه طباطبائی در پیام های جداگانه ای از زحمات شجاع احمدوند، معاون آموزشی دانشگاه و سایر کارکنان به جهت اقدامات ارزشمندی که در فراهم کردن امکانات و شرایط برگزاری کلاس های آنلاین و همچنین برگزاری بدون دغدغه و آرام آزمون های پایان نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 کشیدند، تقدیر و تشکر کردند.


متن پیام ها به شرح زیر است:


"با سلام و احترام، خداوند بزرگ را به خاطر توفیق خانواده بزرگ دانشگاه علامه طباطبائی در برگزاری و به پایان رساندن یک ترم متفاوت و کسب تجربیات بی بدیل و نمایش هماهنگی در اجرای تغییرات سترگ در انجام ماموریت های دانشگاه، سپاسگزارم، این مهم بدون همکاری و اراده همه عوامل موثر در دانشگاه میسر نبود. در این مسیر البته نقش معاونت آموزشی دانشگاه و آموزش دانشکده ها و برخی افراد تاثیرگذار چون آقایان احمدوند، غیاثی، روشنیان، قاضئی، مقامی، روسای آموزش دانشکده ها، نمایندگان آموزش دانشگاه و مرکز فناوری برجسته و فراموش نشدنی است. این توفیق بزرگ را به همه دوستان تبریک عرض می کنم و سلامت و سعادت آنان را از خداوند منان خواستارم."


جواد کاشانی، رئیس دانشکدۀ حقوق و علوم سیاسی


"با سلام و احترام و خداقوت خدمت شما و همكاران به ويژه جناب دكتر غياثوند، اينجانب به سهم خود از تلاش های ارزشمند مسئولان و كارشناسان عزيز و ارجمند دانشگاه در طول اين ترم به ويژه ايام امتحان صميمانه سپاسگزاری می كنم. از خداوند متعال، سلامتی و خرسندی برای شما درخواست مي نمايم."


حسن طائى، عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد


"درود بر آقای دکتر احمدوند گرامی. خدا قوت. تصمیم‌ جناب عالی و دوستان دانشگاه برای طی این راه پرمخاطره از آن عزم‌های وجودی مبتنی بر درک خود‌ و درک شرایط بود که الحمد لله با اجابت آن از سوی همکاران‌ شکوهی از وحدت، انسجام و همدلی را رقم زد. راستی سال‌هایی طولانی از این تجربه‌ی جمعی در ابعادی به این‌وسعت بی بهره بودیم. امید این دستاورد بزرگ دستمایه‌ی اعتلای دانشگاه شود و حلاوت این‌ تجربۀ زیستۀ بی‌بدیل، سال‌های سال همراه ما باقی بماند و ‌تذکارش مهر، امید و گرما ببخشاید."


"با سلام و درود فراوان. از زحمات شما آقای دکتر ارجمند و دیگر همکاران محترم بسیار متشکریم."


سیده فهیمه ابراهیمی، عضو هیئت علمی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی


"عرض سلام و ادب خدمت آقای دکتر احمدوند، دکتر غیاثی، دکتر روشنیان و سایر عزیزان دست اندرکار آموزش مجازی. بنده هم از صمیم قلب قدران و سپاسگزار زحمات و تلاش های شبانه روزی شما بزرگواران هستم. از خداوند برایتان سلامتی و عزت و سربلندی خواهانم. "


بتول واعظ، عضو هیئت علمی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی


"با سلام. بجاست که از زحمات جناب عالی و سایر همکاران در برگزاری موفق این ترم و آزمون های آن تشکر نماییم. امید که روز به روز شاهد اعتلا و موفقیت بیشتر دانشگاه، حضرت عالی و همه همکاران باشیم."


دکتر حکیم


"انّ مَع العُسرِ یُسرا فَانّ مَع العُسرِ یُسرا


با سلام، خدمت همه مسئولین و همکاران محترم به ویژه آقای دکتر احمدوند، دکتر غیاثی و دکتر روشنیان، خسته نباشید و خدا قوت عرض می کنم، امیدوارم به فضل الهی با پایان کرونا به شرایط متعادلی بازگردیم و از تجارب اندوخته این دوران نیز کمال استفاده را در مسیر بهبود کیفیت فرآیند آموزش دانشگاه ببریم."


مهدی واحدی، عضو هیئت علمی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی


"سلام آقای دکتر، تشکر می کنم از جناب عالی و آقای دکتر روشنیان و دیگر همکارانتان برای تلاش های دلسوزانه در این مدت طولانی. سلامت باشید ان شاءالله. "


نواب زاده


"عرض سلام و ادب بنده به نوبه خود از جناب عالی و همکاران پر تلاش شما، جناب آقای دکتر غیاثی، جناب آقای دکتر روشنیان و دیگر دست اندرکاران محترم، که همگی برای برگزاری هر چه بهتر کلاس ها و آزمون های مجازی و رفع مشکلات در این زمینه زحمات بسیاری کشیدید، سپاسگزارم. ان شاالله همواره تندرست و سربلند باشید.


مهنوش اسکندری، عضو هیئت علمی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی


"با سلام و سپاس از جنابعالی، و با درود به روان پاک جان باختگان کرونا به ویژه پزشکان، پرستاران و کارکنانی که جانشان را در راه سلامت ما از دست دادند و نیز استادان و دانشجویانی که به دلیل کرونا دیگر در جمع ما نیستند، شکر یزدان که خانواده بزرگ علامه طباطبائی یک نیمسال تحصیلی را در شرایط کرونایی با موفقیت به سرانجام رساند. امید که دوران کرونا پایان پذیرد. قدردان زحمات یکایک شما گرامیان در دانشگاه علامه طباطبائی هستم."


طلعت اله یاری، عضو هیئت علمی دانشکده علوم اجتماعی


"برگزاری یک ترم مجازی بدون تجربه قبلی اگرچه مشکلات و استرس فراوانی برای پیکره آموزش دانشگاه داشت با این وجود تجربه گران‌بهایی برای دانشگاه بود. بدون شک مجموعه معاونت آموزشی دانشگاه در کنار دانشکده ها و همچنین گروهای آموزشی و استادان محترم تلاش قابل تقدیری در این امر مهم داشتند که قابل سپاسگزاری است. گروه حرکات اصلاحی و آسیب شناسی ورزشی قدردان تلاش های مجموعه معاونت آموزشی دانشگاه است."


رسول اسلامی، عضو هیئت علمی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی


"جناب دکتر احمدوند عزیز، برگزاری موفق آزمون ها به صورت مجازی به طور قطع در سایه راهنمایی، مدیربت و زحمات حضرت عالی و همکاران محترم معاونت آموزشی صودت پذیرفته است. از لطف و زحمات جناب عالی بسیار سپاسگزارم و آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون برای شما دارم."


مجتبی محمودزاده، عضو هیئت علمی دانشکده مدیریت و حسابداری


"با سلام و احترام خدمت آقای دکتر احمدوند، دکتر غیاثی، دکتر روشنیان و سایر همکاران و دست اندرکاران معاونت آموزشی و فناوری اطلاعات دانشگاه، بنده صمیمانه قدران و سپاسگزار زحمات و تلاش های شبانه روزی شما بزرگواران هستم. از خداوند متعال سلامتی و موفقیت برای شما درخواست مي نمايم."


فرناز ساسانی، عضو هیئت علمی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی


"با سلام و عرض ارادت و خسته نباشيد خدمت دکتر احمدوند، دکتر غیاثی، دکتر روشنیان، آقای بيك، و سایر اساتيد و همکاران محترم در معاونت آموزشی و فناوری اطلاعات دانشگاه، اينجانب وظيفه خود می دانم كه با پايان يافتن امتحانات و ترم دوم سال تحصيلي ٩٩-٩٨ از خدمات صادقانه و تلاش های بی وقفه شما بزرگواران طی اين ايام بحرانی سپاسگزاری نمايم و تندرستی و موفقيت روزافزونتان را از خداوند بزرگ خواستار باشم."


مهناز مصطفائی، عضو هیئت علمی دانشکده ادبیات و زبان های خارجی


"با سلام و عرض ادب و احترام، بنده به نوبه خود از معاونت محترم آموزش، جناب آقای دکتر احمدوند و همچنین آقای دکتر غیاثی و سایر همکاران ساعی و پر تلاش ایشان که با تلاشی مضاعف موجب برگزاری قابل قبول این ترم و همچنین امتحانات آن شدند، سپاسگزارم. امیدوارم با برطرف شدن این بیماری هر چه زودتر توفیق درک حضوری همه عزیزان فراهم آید. توفیقات روزافزون و سلامتی همه شما را از خداوند باری تعالی خواهانم."


محسن حبیبی، عضو هیئت علمی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی


"با عرض سلام و ادب و احترام خدمت معاون محترم آموزشی دانشگاه و سایر همکاران محترم در آموزش مجازی دانشگاه؛ با استعانت خداوند متعال و همکاری دلسوزانه شما سروران گرامی امتحانات این ترم به پایان رسید، قدردان زحمات شما هستیم. از خداوند متعال سلامتی و توفیق روزافزون برای شما بزرگواران مسئلت دارم."


زهرا سلمان، عضو هیئت علمی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی


"با سلام؛ از زحمات مسئولان آموزشی دانشگاه به خصوص آقای دکتر احمدوند، آقای دکتر غیاثی، خانم حبیب الله زاده و آقای دکتر روشنیان برای برگزاری بسیار خوب امتحانات تشکر می نمایم، همچنین از کارشناسان صبور و عزیز دانشکده ها که بار سنگین این امر را متحمل شدند. امید است که با رفع بلای کرونا، نظام آموزشی به صورت حضوری ولی با بهره مندی از امکانات آموزش مجازی از کیفیت چند برابری برخوردار شود. موفق باشید."


محمدرضا نیلی احمدآبادی، معاون آموزشی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی و مدیر گروه تکنولوژی آموزشی


"معاونت محترم آموزشی دانشگاه و‌دیگر سروران دست اندر کار این دوره دشوار و تازه مجازی. قدردان زحمات شما هستیم و ان شاالله با بازگشت سلامت به جهان بتوانیم با این تجربه های جدید و دیدار دوستان، دوره پر بار و سلامتی را در آینده به انتظار باشیم."


نجمه شبیری، عضو هیئت علمی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی


"با تقدیم سلام و احترام؛ بر خود لازم می دانم از زحمات و خدمات همه مدیران و کارکنان محترم امور آموزشی دانشگاه به ویژه آقایان دکتر احمدوند، دکتر غیاثی و آقای خادمی فر در دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی که در شرایط کرونایی، امکانات لازم را برای برگزاری کلاس ها، جلسات گروه، دفاع، گردهمایی ها و نشست ها فراهم آوردند، صمیمانه قدردانی و از خداوند متعال برای یکا یک آنان توفیق خدمت رسانی بیشتر  مسئلت نمایم."


سعید بهشتی، عضو هیئت علمی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی


"دکتر احمدوند عزیز باسلام وعرض ادب؛ بدینوسیله از زحمات جنابعالی و همکاران بزرگوارتان در معاونت آموزشی به خصوص دکتر غیاثی و دکتر روشنیان عزیز کمال تشکر را دارم. از خداوند برای همگی عزت و سرفرازی را خواستارم. به همکاران بزرگوارم در دانشکده ها خسته نباشید عرض می کنم و برای همه عزیزان از خداوند سلامتی خواستارم. خدا قوت."


احمد برجعلی، رئیس دانشکدۀ روانشناسی و علوم تربیتی


"«مَن لَم یَشکُرِالمَخلوقَ، لَم یَشکُرِ الخالقَ»؛ با احترام، از تلاشهای ارزشمند همه عزيزان دانشگاه و دانشكده كه زمينه برگزاری بسيار مناسب و با كمترين نقص كلاس ها و امتحانات به شكل مجازی را فراهم كرده اند، به عنوان كوچكترين عضو مجموعه فرهيخته دانشگاه علامه طباطبائی صميمانه تشكر می كنم. ان شاءالله در سايه توجهات خالق متعال در دنيا و آخرت با معصومان عليهم السلام محشور باشيد و باشيم.


مجيد حبيبيان، عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد


"با سلام و احترام، بدینوسیله از تمامی زحمات مسئولان فنی، اجرایی و پشتیبانی دانشگاه به خصوص دکتر احمدوند، دکتر غیاثی، خانم حبیب الله زاده و دکتر روشنیان برای برگزاری بسیار خوب امتحانات تشکر می نمایم. همچنین از کارشناسان صبور و عزیز دانشکده ها که بار سنگین این امر را متحمل شدند، سپاسگزاری می شود. همکاران عزیز واقعاً خسته نباشید. ان شاالله خداوند قوت بیشتری به همه شما عنایت فرماید. باید از تمامی تجربیات این ترم برای ترم آینده استفاده کنیم به گونه ای که زحمات جناب عالی و همه دوستان عزیز کمتر شود. امید است که با ریشه کن شدن بلای کرونا، نظام آموزشی به صورت حضوری ولی با بهره مندی از مزایای آموزش مجازی از کیفیت بالاتری نسبت به وضع موجود برخوردار شود، چرا که آموزش مهمترین ابزار برای ساخت آینده ای درخشان برای همه جوامع است."


حسن رشیدی، معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده آمار، ریاضی و رایانه


"جناب دکتر احمدوند با سلام و احترام؛ خدا قوت و دست مریزاد"


هیبت الله نژندی منش، عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی


"جناب آقای دکتر احمدوند، با سلام و احترام، ترم جاری با همه سختی‌ها گذشت و به لطف تلاش‌های جناب عالی، دکتر غیاثی، دکتر طاهری، سرکار خانم حبیب‌اله‌زاده، دکتر روشنیان، دکتر مقامی و دیگر همکاران گرامی در معاونت آموزشی و همچنین همکاران علمی، اجرایی و اداری عزیزمان در دانشکده ها، امور جاری آموزشی فراتر از انتظار و شایسته برگزار شد. بنابراین لازم می‌دانم مراتب سپاس و قدردانی خود را نسبت به جناب عالی و همه این بزرگواران ابراز کنم. ان شاالله با رفع هر چه زودتر این بلا و در شرایط طبیعی و مناسب شاهد حضور دوباره دانشجویان عزیز و همکاران گرامی در فضای دانشگاه باشیم. آرزوی سلامتی و آرامش برای همه همکاران گرانقدر دارم."


رضا پورطاهری، عضو هیئت علمی دانشکده آمار، ریاضی و رایانه


"به مصداق لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق، پیشانی سپاس در برابر ذات حق تعالی بر زمین می سایم و صادقانه از کوشش های آقایان احمدوند، غیاثی، روشنیان، طاهری، حبیب الله زاده، نوظهور و همکاران در معاونت آموزشی دانشگاه و دانشکده، سپاسگزارم. سلامت و عزت همه یاریگران دانش و بینش و رئیسان دانشکده ها و معاونانشان را از حضرت دوست خواهانم.


نعمت الله ایران زاده، رئیس دانشکدۀ ادبیات فارسی و زبان های خارجی


"با سلام و احترام، از تدابیر و زحمات جنابعالی، آقای دکتر غیاثی، آقای دکتر روشنیان، آقای دکتر طاهری و همه دست اندرکاران تشکر می کنم. نیمسال تحصیلی متفاوتی را با یاری و شکیبایی همکاران علمی و اداری طی کردیم. به همه عزیزان خدا قوت عرض می کنم.سلامتی و توفیق روزافزون از درگاه خداوند متعال برای ایشان مسئلت می نمایم."


لعیا الفت، رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری


"شاورهم فی‌الامر. فاذا عزمت فتوکل علی الله.ان الله یحب المتوکلین. ما این فرآیند عزم و احالۀ امر را به «او‌» در عمل دوستان بزرگوارمان در دانشگاه مشاهده کردیم (برگزاری نیمسال تحصیلی و امتحانات مجازی). تصمیمی جزم که ریشه در اتکال به حقیقت و باور به امداد از منابعی داشت که فقط در هوای صدق و مهر می‌بالند. همراهی جانانۀ دوستان دانشگاهی در عرصه‌های مختلف با چنین عزمی به گمان‌ من رویدادی را رقم زد که عمده خصایص یک حماسۀ سترگ یعنی فخرآفرینی را دارد. حالا سرود دانشگاه علامه طباطبائی در آغاز نشست‌هایمان معنا و جلوه‌ای دیگر دارد، زحمات عزیزانمان را در دانشگاه پاس می‌داریم."


احمدعلی حیدری، عضو هیئت علمی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی


"با سلام و عرض ادب، صمیمانه از زحمات یکایک مسئولان محترم آموزشی، به ویژه دکتر احمدوند، دکتر غیاثی، دکتر روشنیان و آقای قاضئی ممنون و سپاسگزارم. امیدوارم که همیشه سالم و تندرست باشید."


صدیقه شرکت مقدم، عضو هیئت علمی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
نظرات بینندگان
جوادکنعانی
-
25/01/1400 - 03:50
0
1
باتشکرقدردانی،از،پرسنل،وعوامل،کمال،قدرانی،جمعی،ازاستان،دانشگاه،علامه،طباطبایی،ازدکتراحمدوند،دکترغیاثی،ودکتر،روشنیان،وآقای،قاضیی،ممنون،از،زحماتشون،وازخداوندتعال،میخوام،که،هرچی،میخوان،بهشون،بده،که،روزبه،روزعام،ودانش،مون،همچنان،به،سمت،پیشرفت،مون،حرکت،کنیم،ایران،ما،جاویدوان،باد،باتشکراز،لطفتون،سپاس،بیکران،
پر بازدیدها
آخرین اخبار