۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹
کد خبر: ۷۸۳۶۶
roz sevom etekaf allame (6)

اعتکاف دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی در مسجد امام علی (ع) این دانشگاه با حضور پرشور دانشجویان در روز پنجشنبه 24 فروردین‌ماه به ایستگاه پایانی خود رسید.


به گزارش عطنا، همزمان با دانشگاه‌های سراسر کشور، دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی نیز از روز دوشنبه 21 فروردین‌ماه با حضور در مسجد امام علی(ع) این دانشگاه معتکف شدند.


سخنران روز پایانی مراسم اعتکاف دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی در مسجد امام علی (ع)، حجت‌السلام علیرضا پناهیان، واعظ و خطیب برجسته بود که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت.


به‌ گفته حجت‌الاسلام صادق اکبری‌اقدام، رئیس نهاد نمایندگی و فقیه در دانشگاه علامه طباطبائی مراسم اعتکاف امسال، اولین اعتکاف دانشگاه علامه طباطبائی نیست ولی اولین اعتکاف دانشگاه در مسجد امام علی (ع) است که همزمانی آن با ماه رجب و ولادت امیر مؤمنان تاکنون برای دانشگاه بسیار پربرکت بوده است.


سید شایان قادریان، دبیر هیئت دانشجویی اصحاب عاشورایی دانشگاه علامه طباطبائی و مسئول برگزار اعتکاف دانشجویی این دانشگاه می‌گوید: سال گذشته به دلیل نداشتن مکان مناسب در دانشگاه علامه طباطبائی برای برگزاری مراسم اعتکاف از مساجد اطراف این دانشگاه استفاده کردیم که ۳۲۰ نفر از دانشجویان در آن شرکت کردند.


در کنار هیئت دانشجویی اصحاب عاشورایی که متولی اصلی برنامه اعتکاف امسال بود، کانون‌ها، تشکل‌های و بخش‌های مختلفی برای برگزاری هر چه بهتر این مراسم نیز همکاری کردند که از جمله آن‌ها می‌توان به کانون قرآن و عترت، بسیج دانشجویی و دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اشاذره کرد.


از جمله سخنرانان مراسم اعتکاف امسال دانشگاه علامه طباطبائی، آیت‌الله محی‌الدین حائری‌شیرازی، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان، حجت‌الاسلام حسین حلوائیان، حجت‌الاسلام علی سرلک و حجت‌الاسلام سیدحسین مؤمنی بودند.


مراسم اعتکاف در مسجد امام علی (ع) دانشگاه علامه طباطبائی همزمان با ولادت امیر مؤمنان در شب دوشنبه ۲۱ فروردین‌ماه آغاز و شب پنجشنبه ۲۴ فروردین‌ماه با برگزاری مراسمی به مناسبت وفات حضرت زینب (س) به پایان رسید.


گزارش تصویری - عطنا 


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار