۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ۰۹:۲۴
کد خبر: ۳۰۳۹۵۶

عطنا- هسته بین الملل و دفاتر بسیج دانشجویی سراسر کشور طی بیانیه‌ای در واکنش به اقدامات ضد اسلامی دولت علی‌اف نوشتند: جای تعجب است که حکومت الهام علی‌اف که داعیه دین دارد، چگونه به خود اجازه می‌دهد که به بنیادی‌ترین و مهم‌ترین عقاید مسلمانان، یعنی خدای متعال و ائمه اطهار (علیهم السلام) به بهانه بازجویی بی‌حرمتی کند!

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبديلًا» (احزاب، ٢٣)

«خیر و مصلحت دولت آذربایجان در همراهی با احساسات مذهبی مردم است، به‌نحوی که آنان هیچ‌گونه نگرانی نسبت به مسائل مذهبی از ناحیه‌ی دولت نداشته باشند.»
امام خامنه‌ای (١۵ اسفند ١٣٩۵)

طی روزهای اخیر خبر اعتصاب غذای شیخ طالع باقرزاده، یکی از رهبران حزب اسلام آذربایجان که به دلایل سیاسی در زندان‌های رژیم حاکم آذربایجان به سر می‌برد و چند تن از زندانیان دیگر، به دلیل توهین مکرر بازجویان به الله جل جلاله و مقدسات اسلامی به گوش‌مان رسیده است.

جای تعجب است که حکومت الهام علی‌اف که داعیه دین دارد، چگونه به خود اجازه می‌دهد که به بنیادی‌ترین و مهم‌ترین عقاید مسلمانان، یعنی خدای متعال و ائمه اطهار (علیهم السلام) به بهانه بازجویی بی‌حرمتی کند! البته طی سال‌های اخیر نیز در موارد متعدد، شاهد اقدامات ضد اسلامی حکومت علی‌اف بوده‌ایم.

ما دانشجویان مسلمان ایران اسلامی در اولین گام خواستار عذرخواهی فوری حکومت علی‌اف و توقف هرگونه اسلام زدایی و اسلام هراسی توسط این دولت که به پایگاه امنی برای رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه تبدیل شده است می‌باشیم و به آقای علی‌اف هشدار می‌دهیم که از عاقبت سپاه ابرهه درس بگیرد و دست از مقابله با اسلام و مقدساتش بردارد.

ما دانشجویان حمایت خود از جریانات اسلام‌گرا در کشور آذربایجان را اعلام کرده و خواستار رسیدگی فوری به وضعیت شیخ طالع باقرزاده و باقی اعتصاب کنندگان در بند حکومت هستیم. همچنین آزادی زندانیان سیاسی که به بهانه‌های واهی و به جرم تبعیت از اسلام در زندان به سر می‌برند و توقف سخت‌گیری بر رهبران جریانات اسلامی را در این کشور خواستاریم.

در پایان به آقای علی‌اف و حکومت‌شان هشدار می‌دهیم که سست‌ترین خانه‌ها، خانه عنکبوتِ رژیم اشغالگر قدس شریف است که شما به آن متمسک شده‌اید و دروازه‌‌های کشور خود را به روی این غاصبین گشوده‌اید. دیر زمانی نباشد که این خانه سست ویران شود، پس هرچه سریع‌تر به عاقبت خود بیاندیشید.
«والسلام علی من اتبع الهدی»

عطنا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام                                              تلگرام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* :
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار