۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۱۷
کد خبر: ۳۰۳۷۵۶

عطنا - همزمان با سراسر کشور مراسم معنوی شب قدر چهارشنبه 31 فروردین ماه 1401 در مسجد امام علی(ع) دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

اولین شب از مراسم شب‌های قدر از سوی معاونت‌های دانشجویی و فرهنگی-اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی با حضور استادان، دانشجویان، کارکنان و اهالی منطقه دهکده المپیک در مسجد امام علی(ع) دانشگاه برگزار شد. همچنین در این مراسم مسئولین و مدیران معاونتهای دانشجویی و اداری مالی نیز حضور داشتند.

 از جمله‌ برنامه‌های مراسم شب قدر دانشگاه علامه طباطبائی قرائت قرآن، سخنرانی حجت الاسلام دکتر ابوالقاسم دولابی، خواندن دعای جوشن کبیر ‌و پذیرایی از مهمانان در سحر بود.

گفتنی است این مراسم پس از دو سال وقفه به علت شیوع ویروس کرونا به همت مدیریت‌های دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در مسجد امام علی(ع) واقع در پردیس مرکزی دانشگاه علامه طباطبائی ویژه کارکنان، اعضای هیئت علمی، دانشجویان و عموم مردم برگزار شد.

این برنامه برای شب‌های قدر از ساعت 23 و 30 دقیقه و با تلاوت دعای جوشن کبیر و مناجات آغاز و با سخنرانی و مراسم احیاء ادامه پیدا کرد. گفتنی است، در پایان این مراسم از روزه‌داران با وعده سحری پذیرایی شد.

عطنا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام                                              تلگرام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار