۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۰۰
کد خبر: ۳۰۳۴۴۲

عطنا- برنامه‌های بین المللی دانشگاه علامه طباطبایی از شنبه ۹ بهمن الی ۱۳ بهمن ماه با حضور استادانی از هندوستان، روسیه و ایران برگزار خواهد شد.

دوره دانش افزایی زیان و ادبیات فارسی: ترجمه های قرانی و تاثیر آن بر فرهنگ ایرانی، با سخنرانی دکتر علی رواقی و زهرا علم الهدی از ساعت ۱۵ الی ۱۷ برگزار می شود. 

مدرسۀ بین المللی زمستانی حقوق: حقوق بین المللی کیفری، با سخنرانی دکتر هیبت الله نژندی منش در ساعات ۱۰ الی ۱۲ و ۱۴ الی ۱۶ در تاریخ ۹ بهمن و حقوق بین الملل با سخنرانی علی رودباری در تاریخ ۱۰ بهمن در ساعات ۱۰ الی ۱۲ و ۱۴ الی ۱۶ برگزار می شود. 

همچنین دانشگاه علامه طباطبائی با مشارکت بنیاد تیلولوما برنامه هایی با موضوع تاریخ ایران و با سخنرانی دکتر زهرا شعر بافچی زاده از ساعت ۷:۳۰ الی۳۰ :۸ در تاریخ های ۹ بهمن و ۱۰ بهمن برگزار می کند.

موسسه آموزش عالی بیمه اکو با همکاری دانشگاه جواهر لعل نهرو، نشست غرب آسیا در نظریه های ژئوپلیتیک را از ساعت ۱۶ الی ۱۸ به وقت دهلی و ۱۴ الی ۱۶ به وقت تهران با سخنرانی دکتر ماندانا تیشه یار و دکتر سیما بادیا در تاریخ ۱۱ بهمن ماه برگزار می کند.

بر این اساس، دانشگاه علامه طباطبائی با همکاری مدرسۀ عالی اقتصاد مسکو نشست اندیشۀ حقوق اسلامی در برابر افراط گرایی و تروریسم با سخنرانی دکتر لئوئید رودولفویچ در تاریخ ۱۳ بهمن ماه از ساعت 15:30 الی 17 برگزار می کند.

برای مشاهده فهرست کامل این برنامه ها به این نشانی مراجعه کنید.

عطنا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام                                              تلگرام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار