۲۹ فروردين ۱۳۹۴ ۰۷:۳۱
کد خبر: ۸۶۷۱

مدیر کمیته رفاهی و هماهنگی نهادهای همکار بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از اختصاص اعتبار 100 میلیارد ریالی برای بن‌کارت‌های الکترونیک دانشجویان و طلاب در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.


به گزارش عطنا به نقل از ایسنا، نیکنام حسین‌پوربا اشاره به سیاست‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای توسعه کتاب و کتابخوانی در کشور گفت:‌ بن کارت‌های الکترونیک کتاب در چند سال گذشته در سرفصل برنامه‌های معاونت‌ امور فرهنگی قرار گرفته است و تلاش شده است تا هرساله تسهیلات بیشتری به دانشجویان و طلاب ارایه شود.


وی افزود:‌ امسال نیز نزدیک به 100 میلیارد ریال از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای این منظور تخصیص داده شده است.


به گزارش ستاد خبری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، حسین‌پور با اشاره به میزان مبلغ در نظر گرفته شده برای دانشجویان و طلاب عنوان کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران برای هر دانشجو و طلبه 40 هزار تومان در نظر گرفته است که این مبلغ نسبت به سال گذشته 30 درصد افزایش داشته است. همچنین به مانند دوره‌ها گذشته، دانشجویان و طلاب متقاضی نیز 40 هزار تومان به حساب واریز می‌کنند و بن کارت الکترونیک 80 هزار تومانی دریافت می‌کنند.


وی ادامه داد: با در نظر گرفتن این اعتبار، پیش‌بینی شده است که 250 هزار دانشجو و طلبه بن کارت‌های الکترونیک را در سطح کشور دریافت کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر: