۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۸:۱۶
کد خبر: ۱۰۷۲۱
monazere

مسابقات ملی مناظره دانشجویی ویژه دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.
به گزارش عطنا، مرحله دانشگاهی «چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران» روز چهارشنبه 6 خرداد 94 در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.
سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی به عنوان اولین نهاد برگزار کننده مسابقات مناظره در ایران، پس از برگزاری سه دوره مسابقه، چهارمین دوره این مسابقات را در سه مرحله استانی یا دانشگاهی، منطقه‌ای و کشوری به ترتیب در بهار، تابستان و پاییز 94 برگزار خواهد کرد.


DSC_0112                     DSC_0175


از جمله اهداف برگزاری مسابقات، رشد و توسعه علم و دانش، رشد و شکوفایی فرهنگ گفتگو، زمینه‌سازی برای شکل‌گیری تفکر خلاق و نقاد در بین دانشجویان و ... می‌باشد.


               DSC_0297                                 DSC_0151


این مسابقات به همت جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبائی و همکاری و حمایت معاونت فرهنگی دانشگاه علامه و با حضور اساتید داور و 4 تیم مناظره کننده روز چهارشنبه 6 خرداد از ساعت 13 الی 17 در دانشکده مدیریت دانشگاه علامه طباطبایی برگزار گردید. دکتر غلامرضا ذکیانی، دکتر حسین اسکندری، دکتر عبدالرسول قاسمی، دکتر ابوالفضل دلاوری، دکتر محمد تقی کرمی قهی، دکتر کیوان تاج الدینی، دکتر معصومه اسماعیلی و دکتر آقابابایی از دانشکده‌های مختلف دانشگاه علامه طباطبایی داوری مسابقات را عهده دار بودند.


DSC_0121  DSC_0243  DSC_0321 DSC_0335  DSC_0336


حیدری دبیر اجرایی مرحله دانشگاهی مسابقات ویژه دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی با بیان این مطلب که روند برگزاری مسابقات به صورت حذفی است، افزود گزاره‌های مورد مناظره در دو مسابقه مقدماتی، مسابقه رده‌بندی و نهایی به ترتیب شامل این عناوین بود؛ «مهم‌ترین دلیل بالارفتن سن ازدواج عدم استطاعت مالی است»، «مشکلات کنونی اقتصادی جامعه نتیجه تحریم‌هاست»، «حصول توافق با 1+5 یک موفقیت در عرصه بین المللی است» و «پولی کردن دانشگاه‌ها، خلاف عدالت اجتماعی است».


وی با اشاره به اینکه در نهایت یک تیم به مرحله بالاتر صعود خواهد کرد تیم سدید را به عنوان تیم برنده با عضویت آقایان محمد امین تک روستا، محمد حیدری، حمیدرضا عظیمی نیا و حسین حیدری رمی معرفی نمود. این مراسم با اهدای لوح تقدیر به اساتید داور و گواهی حضور به شرکت کنندگان و نیز اهدای جوایز برگزیدگان پایان یافت.


گفتنی است جایزه تیم اول مبلغ 800 هزار تومان بود که از سوی مسئولین برگزارکننده مسابقات به تیم سدید اهدا شد.


گزارش تصویری مرتبط


DSC_0395              DSC_0403            DSC_0421           DSC_0424

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر: